Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dziwię się, że MARCA 2015 jeszcze nie ma ;)


Abach

Rekomendowane odpowiedzi

ale rozumiem, ten rok dla Kujawiaków jest wyjątkowy i czas ograniczony. Dlatego pozwolę sobie rozpocząć ten wątek :)

Stawiam wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza

Adaś, dobrze, że zrobiłeś to za nas.

Wygląda powoli na to, że coraz mniej chętnych jest na rozpoczęcie miesiąca :blush: .

Odnośnik do komentarza

Będę się chwalił . Wczoraj czyli jeszcze w lutym , zaliczyłem trasę na 200 do Gdyni . A wróciłem w marcu czyli dzisiaj .

Początek sezonu mam za sobą .

Czego i Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Adaś, trzymamy Cię za słowo :D .

Bogdan, ale żeś się wyrwał - szacun, ja co prawda w tym roku nakulałem dopiero jakieś 200km wokół komina, ale jeszcze troszku i sezon na całego :).

A poza tym nie wiem, nie znam się, nie orientuję się - zarobiony jestem...

Odnośnik do komentarza

Ja we wtorek zmieniam pasek i jak będzie pogoda to w weekend pokulam beret parę kilometrów.

Ktoś może pokula się ze mną ?

Odnośnik do komentarza

Witajcie wiosennie :) Szerokości życzę dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Witajcie w Marcu !

Adam czy Ty wiesz co uczyniłeś ? Nikt się nie wychylał bo ile można stawiać !piwko a tu proszę Adaś.Chyba się stęskniłeś za tak zacną grupą Kujawiaków więc do zobaczenia na jakimś wiosennym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza

Czyli skutery śnieżne :)

Nooooooooo , Ja złapałem dwie gąsienice , ale cholera zdechły...- śnieżnego skutera nie będzie :)

Odnośnik do komentarza

Pająk przyodziany w nowy pasek.

Ładuję aku, które po zimie było zupełnie padnięte i jutro spróbuję odpalić gada :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Ja wcześniej też wymieniłem pasek i rolki . Chwilę wcześniej poskładałem polakierowane plastiki i nakleiłem naklejkę burgmania.net od ciebie. Akumulator po zimie wymagał wymiany i kupiłem nowy EXIDE . Jak przestanie padać to jutro zrobię małą rundkę .

Odnośnik do komentarza

O 11.30 wyjeżdżamy z Szamotem z domów i śmigamy w swoją stronę.

Ktoś chętny na pierwsze wiosenne kulanko ? :clapping:

Ps dzień kobiet na 2oo spędziliśmy wyjeżdżając pierwszy zbiornik paliwa w tym roku.

Fajnie było.

Szkoda, że nikt się do nas nie dołączył :blush:

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie dotarłem do domu, było super prawie 300km nawinelem, pod garażem zasmierdzialo poszedł dym,chyba regulator napięcia się usmażyl :-(, Bobas dzięki za smiganko d70587e5444d6f10097adb177189408c.jpg7a3b80d08d0582139083af498ff48974.jpg497f5c4eb29f9d8bc93fe76e51f6f500.jpgae4e7d3c4fef946a824e00744af1d7ec.jpg

Król jest tylko jeden :-P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja już latam od co najmniej dwóch tygodni, pierwszy 1000km za mną w tym roku, czyli sezon w pełni :).

Odnośnik do komentarza

Czas się przywitać w Marcu .

Powiadaja że Kobiety to tylko do ............. :fireman2: .

Ta pani jest tego zaprzeczeniem :clapping: :clapping: :clapping: .

Po prostu pierwsza liga !!! .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...