Skocz do zawartości
Forum Burgmania

HONDA HELIX tłumiki


Gość xedos1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam takie pytanko, chciałbym do swojego Helixa zamontować tłumik do innego motocykla (chooper, ?cigacz). Jak my?licie jak to będzie chodzić przy Helixie z automatyczn? skrzynia? Pokoazuje kilka wzorów

gallery093_tauuru_2.jpg

gallery090_toru_4.jpg

gallery087_ogayuu5.jpg

gallery084_soekarno2.jpg

gallery074_takospapa_2.jpg

gallery066_oku_2.jpg

gallery032_yuusuke_1.jpg

Odnośnik do komentarza

Wpływ tłumika w silnikach 4T istnieje, oczywi?cie nie przekłada się on wprost, jak w 2T na wzrost obrotów, ale na pewno tłumik racingowy pozwala na zmniejszenie oporów w układzie wylotowym.

Niestety operacja zmiany układu wylotowego wi?że się często z konieczo?ci? przeregulowania układu zasilania.

Układ dedykowany Helixowi będzie pewno trudno trafić.

Na pewno Yoshimura robi taki układ do Hondy Forza tu masz link, można też posłuchać, jak brzmi taka 250-tka (plik w formacie mp3).

http://yoshimura-shop.netmove.co.jp/ap/dtc..._cycl3_e&d=1643

Ogólnie to polecam ci wybrać co? dedykowanego innej 250-tce no jakiemu? enduro (Honda XLR 250?).

Oczywi?cie będziesz musiał kombinować z mocowaniami, ale efekt może być ciekawy.

A jednak znalazłem co? bez kombinacji.

Wydechy Moriwaki i Kitaco.

http://www.honda.co.jp/bike-customize/cont...06/exhaust.html

Odnośnik do komentarza
Znalazłem tłumiczki na allegro, my?le ze do Helixa w stylu Choopera będzie bardziej pasował, np co? takiego:

tl3d.jpg

aw8011f.jpg

witam!

Ja równiez jestem ciekaw efektów, tym bardziej, że byłbym zainteresowany podobnym impalntem w moim hexagonie 250....

pozdrawiam

maciej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...