Skocz do zawartości
Forum Burgmania

motor-sklep.pl


KriSSo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Czołem Załoga,

zaplanowane na wiosnę wyprawy motocyklowe skłoniły mnie, Urbiego i minimi1 do zakupu kilku gadżetów, w tym kuferków centralnych i interkomów. Nareszcie będzie można zapakować zapasowe gatki na wyjazd na Majówkę Zachodniopomorską i Burgmanię 2015. Minimi1 trafił na sklep, w którym ceny były na tyle atrakcyjne, że postanowiliśmy złożyć w nim zamówienie. Trzeba przyznać, że kontakt ze sprzedającym był i jest bardzo dobry, a paczuszki przyjechały szybko. Towar zgodny z opisem, dobrze zapakowany, także Piotruś-minimi1 i Urbi są bardzo zadowoleni. Ja jeszcze czekam, na swoje gadżety czekam, bo akurat mocowanie monolock do Forzy trzeba zamówić (mało popularny skuter).

Dla przykładu :):

1. Kuferek GIVI B37N (37 l) - 370 pln

2. Mocowanie SR1123MM - 230 pln

3. Oparcie - 90 pln

4. Nolan N44 - 840 pln

5. Pinlok - 70 pln

6. N-COM B5 (interkom) - 760 pln

7. Transport - gratis :)

Uważam, że to bardzo dobre ceny i może ktoś z Was, kto będzie robił zakupy, zechce skorzystać.

Link do sklepu:

http://motor-sklep.pl

Z tego, co wiem, jest jeszcze kilka kasków w super cenach, może kogoś zainteresują?

1. Kask NOLAN N86 CLASSIC 10 (czarny mat) N-COM - cena 560 pln, rozmiar M i L

http://www.motor-skl...-com-p-441.html

2. Kask NOLAN N104 EVO CLASSIC 1 (jasny srebrny) N-COM - cena 790 pln, rozmiar M

http://www.motor-skl...n-com-p-47.html

3. Kask NOLAN N104 EVO TECH 25 (nieb/bia) N-COM - cena 850 pln, rozmiar S

http://www.motor-skl...-com-p-459.html

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi KriSSo i minimi1. Właściciel sklepu, Maciej bardzo sympatyczny i gotowy sprostać wszelkim potrzebom motocyklistów zarówno w temacie odzieży jak i akcesoriów moto, a na dodatek skory do negocjacji i gotowy zaoferować towar w mega promocyjnych cenach, oczywiście na hasło Burgmania.. Strona www jest w trakcie tworzenia i jeśli nie ma na niej interesującego Cię towaru to dzwoń lub pisz a na pewno dostaniesz to czego szukasz i oczywiście w bardzo atrakcyjnej cenie. Pamiętajcie tylko, żeby na wstępie rozmowy czy maila, powiedzieć że jesteście z Burgmanii - to hasło działa niczym złota karta rabatowa w tym sklepie.

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów w firmie Motostacja.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ok, dostałem cynk ze sklepu motostacja, że cena tego GIVI wynosi:

GIVI X.09 Modular za 580zł + 13 pln koszt wysyłki (przy wpłacie na konto) = 593 pln

GIVI X.09 Modular za 580zł + 18 pln koszt wysyłki (pobranie DHL) = 598 pln

Burgifan, ile musisz zapłacić w miejscach, w których miałeś zamiar kupić? Napisz, żebyśmy wiedzieli jak to wygląda. Podaj koszt z przesyłką oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, ten Givi na allegro jest po 699 + wysyłka, a w dwóch sklepach intenetowych znalazłem go za 611 z wysyłką, więc w motostacji jest najtaniej. Oczywiście różnica jest praktycznie żadna, bo 18 zł, aczkolwiek jest, nie ma duskusji. Ok ja chyba będę chciał ten kask, czekam jeszcze chwilę na podjęcie ostatecznej decyzji. Dzięki Krzysiek za zorientowanie się w cenie !

Odnośnik do komentarza

... zapytam więc co w przypadku gdy kask z jakichś powodów będzie źle leżał na głowie, czy można go zwrócić?

Oczywiście jeśli możesz ... będę wdzięczny ... :)

Klik

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

EDIT - wstawione dziś atrakcje już niestety nieaktualne, bo wykupiono wszystko. Poprzednie oferty (posty wcześniejsze) owszem

Odnośnik do komentarza

Elvis ja tego HJC dostałem na Niemierzyńskiej za 719. Przymierzyłem poprzedni model czyli is-1 i gościu sprowadził mi is-2 w tym samym rozmiarze i jest Ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...