Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Silver Wing- pomoc w zakupie


mysz75

Rekomendowane odpowiedzi

witam szanownych kolegów.poprosze o pomoc przy zakupie silver winga z waszego regionu.mam dwa na oku i proszę o opinie co do nich

http://otomoto.pl/ho...0-M4185876.html

http://otomoto.pl/ho...x-M4099413.html

jakby ktoś blisko był to niech poradzi czy warto tłuc się przez pół polski by to obejżeć.z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Pierwszy ma dziurę w osłonie licznika, więc musiał glebować, a drugi przebieg 2500km ale tłumik źle przykręcony.przy takim przebiegu powinien mieć tylko zmieniony olej a nie zdejmowany tłumik.

Walnij te linki w temacie czy oferta jest interesująca, pewnie ludzie napiszą więcej,bo dałeś inne.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jeśli chodzi o pierwsze ogłoszenie to ja tam żadnej dziury w osłonie licznika nie widzę a jedynie kroplę wody w tunelu zegara . Natomiast co do śruby na której trzyma się tłumik z tego co sobie przypominam u mnie była podobna historia , gdyż w Szwajcarii bardzo zaostrzone są przepisy dot. stanu ogumienia i po wymianie opon przykręcili w ten sam sposób jak u mnie tyle......

Bez dokładniejszych oględzin ciężko więcej napisać.....

Odnośnik do komentarza

dzięki Bartheez5 z tą kroplą to był strzał ja też tam widziałem dziurę po opini czaro69 . ale dzięki wam obu. kręci mnie ta szwajcarska silverka. ale dla mnie to kawał drogi

Odnośnik do komentarza

Kilka kkm zrobilem SW600 i jezeli moge dorzucic 3gr do dyskusji to:

1. Szukaj po 2007 bo dolozona jest sonda do wydechu, inny komputer od wtrysku, pali mniej o ok. 1 litr na 100km wiem bo moja z 2001 i kolegi z 2008 na tej samej trasie byla oszczedniejsza zreszta bylo o tym na forum. Te z przed 2007 pala pomiedzy 6 a 7 litrow te po 2007 do 6 litrow i trzeba sie postarac. Te po 2007 maja inny lepszy czarny kokpit, lepsze zamkniecia schowkow.

2. Ta druga z USA ma zle przykrecony tlumik albo cos pokrzywione.....i to jest dziwne......2500km w prawie 7 lat.......moja z 2001 miala 90kkm......Szyba Givi lepsza ochrona rak przed wiatrem i deszczem..... Kanapa chyba obszyta...bo oryginal to nie jest....

3. Ta pierwsza to wyglada jak igielka....ale rocznik 2006 patrz pkt.1

Generalnie trzeba sprawdzić srubki, zdjac dywaniki gumowe na plozach i obejrzec plugi/plozy, ciezarki na kierownicy i lusterka czy nie ma sladow po slizgu....plastki to najslabszy element tej maszyny jak kazdego maxi....ktore waza powyzej 200kg

SW600 to zacna maszyna jak sie dba o nia, nudna na plus bo sie nic nie dzieje.....olej co 12kkm i paliwo.....

Udanych poszukiwan....

Pzd

Pawel

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...