Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wiosna w lutym w Szczecinie dla Burgmaniaków


MOTO46

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zapraszamy wszystkich Burgmaniaków na bezpłatne sprawdzenie swojego pojazdu , a do tego do odebrania gratisu w postaci Szwajcarskiego scyzoryka tylko dla was tylko w Szczecinie, jak komuś zimno to proszę piszcie będziemy organizować transport, inni posiadacze maxi skuterów też chętnie widziani .

Sorry jak nie w tym miejscu się wpisałem ale myślę że dział zachodniopomorski raczej będzie tylko zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo dziękuję za zaproszenie na pewno ktoś się pokaże, chociaż będzie potrzebne parę stopni w plus.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj idealna temperatura, jak w sobotę ma być ciepło , to możemy zorganizować większa ilość na raz żeby podjechać całą grupą

Odnośnik do komentarza

czyżby w naszym kraju nikt już nie wierzył w słowo "bezpłatne"? przyjeżdzasz sprawdzamy moto według listy , dostajesz listę uwag lub nie jeśli ich nie będzie ,dodatkowo otrzymasz w gratisie fajny scyzoryk ( w to to już chyba nie uwierzysz jak nie spróbujesz) do tego jak zorganizujesz kilkunastu kolegów np na sobotę którąkolwiek w lutym, , to odpalimy wam grilla z kiełbaskami , fajna okazja do podjechania i kontroli przedsezonowej sprzęta. spodziewałem się żywszej reakcji z waszej strony , podobno jest was sporo w naszym województwie , a wszystko po to żeby was ściągnąć do serwisu do zakupu akcesorii itd itd , nic zobowiązującego jak widzisz , nie ma drobnego druczku ani gwiazdek przy regulaminie , ba nawet chyba nie ma na to regulaminu poprostu trzeba podjechać i się przekonać.

marzec też wchodzi w grę , więc jak nas zasypie śnieg to można to przełożyć do końca marca

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zacna inicjatywa... Szkoda że za zimno jest, by przelecieć setkę kilometrów do Was... A przy okazji mam pytanie, bo mam zerwany gwint od spustu oleju (muszę go uszczelniać taśmą teflonową), czy robicie tego typu naprawy i ile by to kosztowało, bo u mnie w mieście nie mam szans tego zrobić...

Odnośnik do komentarza

gdyby to była miska to większego problemu nie ma , tutaj niestety musze pierw obejrzeć jak te uszkodzenie wygląda, jak nie jest zbyt mocno zmasakrowane , to przegwintujemy nowa śruba i będzie ok, w przeciwnym wypadku należałoby rozebrać silnik i dać tokarzowi do wprasowania tulejki z nowym gwintem , spawanie nie wskazane bo się odkształcą płaszczyzny i będzie lipa, jeśli przegwintowanie wchodzi w w grę to około 150 pln

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jeśli przegwintowanie wchodzi w w grę to około 150 pln

Gwint jakiś kowal, który wsadził tam łapki kiedyś, zjechał na maksa, więc gwintowanie raczej nie pomoże. Kiedyś widziałem filmik, jak gdzieś to naprawiają przez rozwiercenie otworu, wklejenie pierścienia (zmrożono go przed nabiciem, by zmniejszył swoją objętość) i później nagwintowania go. Trwało to bardzo szybko... No cóż, na razie pomęczę się z taśmą...

Odnośnik do komentarza

mobilnego brak , zapraszam wszystkie maxi skutery , z zastrzeżeniem że scyzoryki tylko dla burgmanowców, ale kiełba dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

Ja może również podjadę. Piszcie co jak, kiedy i gdzie, będę obserwował temat i jak faktycznie pogoda będzie w miarę i nie będę w robocie, to ja się piszę.

Odnośnik do komentarza

promocja trwa od poniedziałku 16 lutego do końca marca, pytanie do was czy chcecie coś zorganizować w grupie na którąś z sobót i czekamy na cieplejsze dni w marcu , czy każdy według własnych możliwości czasowych może podlecieć po wcześniejszym umówieniu 500 46 46 46 decyzja należy do was my się dostosujemy

Odnośnik do komentarza

Zacna inicjatywa... Szkoda że za zimno jest, by przelecieć setkę kilometrów do Was... A przy okazji mam pytanie, bo mam zerwany gwint od spustu oleju (muszę go uszczelniać taśmą teflonową), czy robicie tego typu naprawy i ile by to kosztowało, bo u mnie w mieście nie mam szans tego zrobić...

Ja mam to samo, więc u tokarza dotoczyłem śrubę o długości M 14 x1,25 18 mm, bo wewnątrz jest zapas gwintu około 7mm i mam OK, jak dobrze pamiętam to BMW X5 posiada śruby do kół M14x1,25 można z tej dorobić i będzie "git" http://allegro.pl/sruba-sruby-ocynk-m14x1-25-stozek-bmw-x5-f25-e70-i5005775518.html tą znalazłem później jak już dotoczyłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

proszę o wytypowanie jednego z was do kontaktu ze mną , aby ustawić na spokojnie termin waszych przeglądów, akcja trwa generalnie do końca lutego , ale jak się umówicie w lutym to możemy ją przeciągnąć do połowy marca, szczegóły na priv lub dzwońcie do mnie , łatwiej będzie z jedną osobą się dogadać i ustalić jakieś szczegóły niż z każdym w pojedynke

Odnośnik do komentarza

sorry za zamieszanie , ta druga wersja jest prawdziwa , pierwsza dotyczy działu marine , jak ktoś ma jakiś silnik od łódki to zapraszamy , gratis wymieniamy olej w stopie

Odnośnik do komentarza

panowie czasu pozostało mało , pogoda coraz lepsza, do 28 lutego muszę przedstawić listę klientów umówionych na marzec żeby załapać się na akcję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...