Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Prawko kat. A1 ...


Gość PCX

Rekomendowane odpowiedzi

:) Ponieważ od dzisiaj uczęszczam na prawko kat. A1 :) (z racji wieku) i wbrew zapewnieniom innych że to się nie opłaca i że spokojnie te 2 lata bez prawka przejeżdże (a oszukiwać urzędu niemam zamiaru) z reszt? oferta kursu jest do?ć smaczna ze względu na porę roku a i zdać póĽniej kat. A jest duuuużo pro?ciej i nie wiele drożej ponieważ w moim przypadku będzie to ok 100zł dopłaty :)

I w zwi?zku z tym mam pytanie bo o ilę ograniczenie prędko?ci do 40km/h przy jeĽdzie na motocyklu z dzieckiem do lat 7 mogę zrozumieć to ZAKAZ jazdy z jakimkolwiek pasażerem do ukończenia 18 lat to dla mnie baardzo dziwne. :)

I mam pytanie czy to prawda ?? czy poprostu instruktor się trochę pomylił ?? Bo powiem szczerze że mocno mnie to niepokoji ponieważ na 50ccm mogłem ale już na 125ccm nie ... a może ten przepis jest martwy...

Ja wiem że polskie prawo jest dziwne ale żeby aż tak ?? ...

Odnośnik do komentarza
ZAKAZ jazdy z jakimkolwiek pasażerem do ukończenia 18 lat to dla mnie baardzo dziwne.  :) 

I mam pytanie czy to prawda ??

Odpowiem krótko: nie.

Już maj?c 13 lat i kartę motorowerow?, można jeżdzić z pasażerem na skuterku 50 ccm. Podobnie jest z prawkiem A1, czy A.

P.S. Moim zdaniem opłaca się robić kategorię A1. No chyba że kto? za pół roku konćzy 18-stkę... :)

Odnośnik do komentarza
(a oszukiwać urzędu niemam zamiaru)

Oczywi?cie pochwalam twoje podej?cie do tematu legalnej jazdy z prawkiem jedno?ladem :)

I w zwi?zku z tym mam pytanie bo o ilę ograniczenie prędko?ci do 40km/h przy jeĽdzie na motocyklu z dzieckiem do lat 7 mogę zrozumieć to ZAKAZ jazdy z jakimkolwiek pasażerem do ukończenia 18 lat to dla mnie baardzo dziwne.  :) 

Je?li chodzi o jazdę z pasażerem to jak ja się uczyłem na prawko nigdzie nie doczytałem się takiego przepisu co prawda zdawałem na Kat.A jednak jest to nielogiczne by na 50ccm można było jeĽdzić we dwoje a na większej pojemno?ci i to z prawkiem A1 było to zabronione, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...