Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2015


robson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No dobra, nie ma komu to ja zacznę.

Witojcie w nowym miesiącu, wiosna już niebawem, także szykujcie kozy :).

P.S. Tak wiem, stawiam przy najbliżej okazji :).

Odnośnik do komentarza

Siemanko Ludziki :) U mnie, remont maszyny w pełni bo sporo jest do zrobienia. W nowym sezonie PanEuropa będzie odnowiona, ale śledzę Wasze poczynania. Wiosna jak przyjdzie to będzie. Trzymajta się. Pozdrawiam :partytime:

Odnośnik do komentarza

Witajcie robaczki :) u mnie też rodzinka cała przeziębiona, leki bierzemy i kulamy się dalej. Zdrówka życzę wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Witajcie robaczki :) szukam pojazdu na dwóch kołach :) marka bez znaczenia, stan techniczny dobry, rocznik starszy od węgla:) do kwoty 2500tys. pojemność do 250. Piszę poważnie jakby ktoś coś słyszał, potrzebny do pracy dodatkowej, pilna sprawa. Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza

Basiu, przy bazie PKSu w Świeciu, przy przystanku i sklepie Krzysia, jest komis i widzę tam kilka skuterów. Może jest coś ciekawego?? Z auta widziałem Aprilię Atlantica .

Odnośnik do komentarza

Wojtek dzięki za odpowiedz. Byłam w tym komisie nie ma nic ciekawego w takiej cenie, ogólnie ceny kosmiczne a sprzęty takie sobie. Znalazłam kilka skuterów w przybliżonej cenie, ale trochę daleko bo w Pile i we Włocławku jest Yamaha 250. Mamy na forum kogoś z tych okolic? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Pewnie mamy choć nie kojarzę, ale przejrzyj nasz region i się wyda. Co do cen to wszystko zgłupiało po wprowadzeniu przepisu o 125cm. A Brzozowie byłaś??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...