Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sklep ze sprzętem motoryzacyjnym


kropkacompl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam całą Ekipę z okolic miasta Łodzi.

Mam na imię Łukasz i jestem ze Zduńskiej Woli.

W lutym najpóźniej w marcu chcę kupić mini-maxi skuter czyli 125 ( tak wiem , nienawidzicie nas mini skuterowców bo jesteśmy "ofiarami" nowelizacji ustawy ), ale od czegoś trzeba zacząć.

Mam do Was pytanie.

Czy i gdzie ( w okolicach Łodzi )możecie polecić jakiś sklep przede wszystkim z kaskami ?

Pozdrawiam

P.s. jest ktoś z okolic Zd-Woli i Sieradza ?

Odnośnik do komentarza

Musisz się wybrać z nami na spota do Łodzi,

Najpier to ja muszę znaleźć ten swój wymarzony skuterek. Później z przyjemnością się wybiorę.

Trochę się spóźniłeś, w weekend był motobazar w Łodzi

No cóż człowiek całe życie ma pod górkę :confused:

Dziś znalazłem też sklep w Sieradzu ( nie podam nazwy co by nie było ,że reklamę robię ).

Odnośnik do komentarza

Witam całą Ekipę z okolic miasta Łodzi.

Mam na imię Łukasz i jestem ze Zduńskiej Woli.

W lutym najpóźniej w marcu chcę kupić mini-maxi skuter czyli 125 ( tak wiem , nienawidzicie nas mini skuterowców bo jesteśmy "ofiarami" nowelizacji ustawy ), ale od czegoś trzeba zacząć.

Mam do Was pytanie.

Czy i gdzie ( w okolicach Łodzi )możecie polecić jakiś sklep przede wszystkim z kaskami ?

Pozdrawiam

P.s. jest ktoś z okolic Zd-Woli i Sieradza ?

Witaj.

Polecam Hondę S-Wing 125i - miałem 2 lata. Super skuter jak dla mnie. Z tą nienawiścią to kolego pojechałeś. Nie wszyscy tak myślą. Jak robiłem 3 lata temu prawko A, to sam się wkurzałem, że muszę je robić mając B od 1993r. Faktem jest, że kurs bardzo mi pomógł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witaj.

Polecam Hondę S-Wing 125i - miałem 2 lata. Super skuter jak dla mnie. Z tą nienawiścią to kolego pojechałeś. Nie wszyscy tak myślą. Jak robiłem 3 lata temu prawko A, to sam się wkurzałem, że muszę je robić mając B od 1993r. Faktem jest, że kurs bardzo mi pomógł.

Pozdrawiam

Witaj!

Dzięki za propozycję co do Hondy. Cały czas się rozglądam i nie ograniczam się do konkretnego modelu.

Jednak warunki pogodowe zniechęcają bo nawet nie ma jak przetestować skuterka na tym śniegu.

Dodatkowo większość ofert to handlarze z okolic Radomia lub Ostrowa wielkopolskiego ale jak i o jednych tak i o drugich bardzo mało jest opinii w internecie. Więc spokojnie szukam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Aktualizacja danych.

Od wczoraj jestem posiadaczem Black Suzi - burgman K7 -

Tak jak pisałem wcześniej sklep znaleziono w Sieradzu i pewnie tam się zaopatrzę w kask.

Pozdrawiam i do zobaczenia w trasie.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Dzięki za propozycję co do Hondy. Cały czas się rozglądam i nie ograniczam się do konkretnego modelu.

Jednak warunki pogodowe zniechęcają bo nawet nie ma jak przetestować skuterka na tym śniegu.

Dodatkowo większość ofert to handlarze z okolic Radomia lub Ostrowa wielkopolskiego ale jak i o jednych tak i o drugich bardzo mało jest opinii w internecie. Więc spokojnie szukam.

Pozdrawiam.

Cześć, ja tak że rozpocząłem przygodę od tego sezonu ,z tym że zjeździłem Kutno ,Łęczyce ,aż wylądowałem pod Grójcem i tam kupiłem swoje maleństwo. Na początek po 15 letniej przerwie Suzuki Burgman 250, ale już od pierwszych chwil stwierdziłem, że na pewno będzie zmiana na 650

Odnośnik do komentarza

Cześć, ja tak że rozpocząłem przygodę od tego sezonu ,z tym że zjeździłem Kutno ,Łęczyce ,aż wylądowałem pod Grójcem i tam kupiłem swoje maleństwo. Na początek po 15 letniej przerwie Suzuki Burgman 250, ale już od pierwszych chwil stwierdziłem, że na pewno będzie zmiana na 650

Kupując 125 myślałem ,że przy tej pojemności zostanę, ale przejechałem troszkę ostatnimi dniami i stwierdzam ,że coś mocniejszego by się przydało bo o wyprzedzaniu na 125 można zapomnieć a jak już się człowiek tego podejmie to nerwy trzeba trzymać na wodzy.

Odnośnik do komentarza

Na pewno masz racje ,ja swą 250 nie zauważam już tych problemów. Co nie oznacza że z czasem też może zabraknąć mocy.Jak na razie urzęduje po mieście ,a nie wiem jak będzie na trasie.Zobaczymy już nie długo.

Odnośnik do komentarza

No 125 na trasie, jeszcze w dwie osoby to wyzwanie. Wczoraj przez godzinę jechałem z narzeczoną pomiędzy dwoma tirami bo nie miałem jak wyprzedzić tego przede mną. Zapas prędkości miałem może 5-10km/h. Zawirowania powietrza ogromne. 125tka jest bardzo podatna na takie zjawiska. 400tka jakoś lepiej się opiera zawirowaniom. Pewnie także z powodu masy.

Odnośnik do komentarza

No 125 na trasie, jeszcze w dwie osoby to wyzwanie. Wczoraj przez godzinę jechałem z narzeczoną pomiędzy dwoma tirami bo nie miałem jak wyprzedzić tego przede mną. Zapas prędkości miałem może 5-10km/h. Zawirowania powietrza ogromne. 125tka jest bardzo podatna na takie zjawiska. 400tka jakoś lepiej się opiera zawirowaniom. Pewnie także z powodu masy.

Zaciekawiło mnie z jaką prędkością jechał TIR przed tobą, że miałeś problemy z wyprzedzaniem 400 przecież ona spokojnie do 150 się rozpędza może nawet więcej ale na wyniki trzeba troszkę poczekać.

Odnośnik do komentarza

Jechalem 125tka akurat. 400 tka mi nie wolno bo egzamin mam po świętach dopiero :)

Ale szwagier mnie przewiózł nią na trasie bo chciał sie karnac :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...