Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorze na Burgmanii- kto, gdzie, z kim , w czym .


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że część ekipy już się zakwaterował a w domku nr 9 . ale kilku nas jeszcze zostało . Skrzykujemy się , czy bierzemy co nam przydzielą ? :) . Dopisywać się , kto chce się skrzyknąć na wspólną kwaterę:

1. Magblack

2. Nurider

.....

Odnośnik do komentarza

Tomciu - dzwoniłem do Ciebie aby się dogadać odnośnie zakwaterowania w pierwszym dniu jak tyko się rozpoczął kwaterunek . Tyle że Twój telefon nie był włączony

Dlatego zalogowałem tych co mogłem się skontaktować . Sorki że tak wyszło .. I myślę że dobrze by było abyśmy byli zakwaterowani mniej więcej w jednej grupie.

Odnośnik do komentarza

Paweł- ja nigdy nie wyłączam tela...no trudno. Wszyscy do jednego domku i tak byśmy się nie wcisneli. Powalczymy by zamieszkać koło was.

Odnośnik do komentarza

Hej tu stasie.

Planowaliśmy nocleg razem z Statorkami, ale nie wyszło z błahego powodu nie było już 4-ki. Paweł doradził mi, że takie „miłe starsze małżeństwo” jak my z Krystyna możemy się załapać na hotel, lecz organizatorka, ze względu na młody wiek a długi staż małżeński zakwaterowała nas w dwójce z łóżkami solo w domku nr. 5 . he.........he :) :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Stasiu - zdrada ! ;) . Ok , mamy komplet - Zielony zakątek - domek nr 2 -6 os , chyba bez podzialu na sypialnie bo to obiekt tzw . kolonijny .

Lepsze domki już przydzielone tym co wcześniej wpłacili. Ważne , że bedziemy razem i mamy łazienkę :) . Skład - 1. Magblack 2 .Nurider , 3. Adamdng , 4. Pawolo,5. AGRAWKA, 6. Stator .

Odnośnik do komentarza

Ok . Noclegi ( Lokum ) mamy już zapewnione co prawda nie udało się wlepić wszystkich razem do jednego gniazdka .Ale naj ważniejsze że będziemy i będziemy reprezentować co raz silniejszą grupę S3M Która naprawę rośnie i nabiera Mocy jak za dawnych lat i wszyscy nam wtedy zazdrościli. Ja w dniu kwaterunku starałem się powiadomić wszystkich abyśmy byli razem ale nie udało mi się do wszystkich dodzwonić :blush:

Odnośnik do komentarza

Jak obrażona pensjonariuszka: chciałbym, a boje się. Chętnie bym się wybrał, ale jeździłem w zeszłym roku dopiero pierwszy sezon (nie licząc Jawy jakieś dwadzieścia lat temu), w dodatku najdalej od domu byłem w Kościerzynie, a i tak zaliczyłem szlif po którym mam przeurocze blizny. Nie jestem pewien, czy tak daleka podróż z mym kiepskim doświadczeniem i to na pierdzikółku 250ccm to dobry pomysł... Na szczęście jest jeszcze trochę czasu, podumam nad tematem, może któregoś dnia po małym browarku poczuję moc, nieśmiertelność i wpiszę się na listę uczestników?

Odnośnik do komentarza

Taka pojemność, nie jest żadną przeszkodą.

Ja w ogóle zaliczyłem swój pierwszy sezon, więc nie jesteś osamotniony.

Zapraszamy, jak najbardziej!

Odnośnik do komentarza

Olma mną też targają takie obawy. Jeszcze mamy trochę czasu, rozpoczniemy sezon to się rozjeździmy. Jak coś to dołaczymy do ekipy na paradę w sobotę.

Odnośnik do komentarza

Olma i Motas :-) Nawet nie wiem skąd się wzieły u Was takie obawy Artur a Ty szczegulnie wiesz jaką: jesteśmy grupą zakręconych maniaków i ludzi z którymi warto być ..A ten wyjazd na burgmanię szczególnie Wam udowodni że takie podróże to właśnie to na co się czeka i warto dla takich chwil żyć

Także bez zastanowienia szybciutko prosze sję logować na listę a te piwko to już wypijemy na zlocie

Odnośnik do komentarza

Wiem jaka jesteśmy zakreconą grupą. Tylko nie wierzę w swoje umiejętności. 50 jeździłem tylko po mieście z prędkością przepisową. Zacznę sezon, wybiorę się z wami na jakieś kulanko za miasto to będę mógł powiedzieć czy dam radę. Są osoby które nie nadają się do pewnych działań, a skoro czegoś się tak naprawdę nie robiło to ciężko powiedzieć czy da się rade. Ale jestem pozytywnie nastawiony, będzie OK.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowałem się: jadę, a co tam. Na co dzień jeżdżę sam, ale tym razem duże zainteresowanie kilkudniowym wspólnym wyjazdem wyraziła też moja żona. Niestety posiadam dla niej jedynie drugi kask, sklepałem więc maila do Pomorskiej Wypożyczalni Motocykli z zapytaniem, czy na czas zlotu będę mógł pożyczyć u nich kurtkę, spodnie i rękawice: buty założy własne np. trekkingowe i powinno być dobrze, sam zresztą w takich jeżdżę, nie mam butów typowo motocyklowych. Od odpowiedzi z PWM zależy, czy opłacę jedną, czy też dwie osoby. Jeśli macie jakieś namiary na inne miejsca w których można wypożyczać stroje dla motocyklistów będę zobowiązany za namiary (gdyby odpowiedź PWM była odmowna), bo zakup kompletnego stroju na kilkudniowy wypad uważam za nieuzasadniony i nawet nie bardzo mnie na taką rozrzutność stać.

Odpowiedź otrzymałem już po kilku minutach: PWM wypożycza same stroje, cena za komplet kurtka, spodnie i rękawice to 60zł/dobę: moim zdaniem do zaakceptowania. Przycisnę zatem w weekend kobietę czy na pewno ze mną jedzie, czy też już jej przeszło i dokonam rezerwacji.

Odnośnik do komentarza

OLMA nie wiem jakich kształtów jest Twoja 2 połowa ale mam cały niestety używany kombinezon ale na pewno czysty jeśli by pasował i się podobał na 100% odstąpię za symboliczną cenę Kombinezon 2 część, skóra czarno niebieski przywieziony ze Szwecji Mój kom. 600 393 334

P.S

Super że podjęliście tą trafną decyzje na wyjazd z grupą S3M na Burgmanie .Na pewno bardzo się spodoba :-)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, zadzwonię. A tak na marginesie: czy ktoś planuje wyjazd już w czwartek około południa? Jeśli tak chętnie umówiłbym się na wspólną podróż, będzie mi nieco raźniej w drodze.

Odnośnik do komentarza

My, to znaczy statorki, chcieliśmy jechać już w czwartek, ale z żona, jak to z żoną, trudno się konkretnie umówić.

Bo nawet odpalenie motocykla, nie jest gwarancją, ż e już ruszamy.. Ba! nawet wsiądnięcie na niego, mie jest wyznacznikiem, że my już w drodze, hehe...

Odnośnik do komentarza

Możliwe że i nawet całe S3M ruszy w czwartek . Ale z tą decyzją musimy zaczekać Ponieważ wyszed taki pomysł już wcześniej ale jednak co niektóży muszą to sobie przygotować w pracy w póxźniejszym terminie

Odnośnik do komentarza

Czekam na Twoją Pawełku decyzję co do daty. Jak czwartek to ja też. Sądzę, że podobne problemy z wolnym ma Stasiu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...