Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania 2015 Zakwaterowanie


Miro71

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwole sobie zalozyc nowy temat Zakwaterowanie na XI Burgmanie.

Od wczoraj jest zalozony nowy temat

http://www.forum.burgmania.net/topic/21404-zakwaterowanie-xi-zlotu-maxi-skuterow-burgmania-2015-5-7062015-nowy-jasiniec/

Moze sie ktos tym zajmnie bysmy jakos razem zamieszkali tz.grupa Slask w miare kolo siebie.

Ja nie mam nic przeciwko nocowaniu ze stara brygada :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skoro Miro założył ten wątek wykorzystajmy to na sprawy organizacyjne Całej Grupy Śląskiej :)

Zakwaterowanie doszło do finału :)

Możemy się formować w grupy dojazdowe - kto na boki - kto autobaną ....

Ale moje pytanie: robimy sobie jakieś gadżety czy koszulki jako grupa śląska? Burgmanii 2015 ?

Kobitki może np jakieś chusty z aplikacja grupy...

e98c3e3820c5813dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć :) Ja z powodu Dawida (lubi przyciąć komara) jadę autobaną i chętnie się do kogoś podepnę jeśli to nie problem... Co do gadżetów to pomysł jest super i chętnie coś wezmę dla siebie i syna !OKK

Odnośnik do komentarza

Możemy się formować w grupy dojazdowe - kto na boki - kto autobaną ....

Ale moje pytanie: robimy sobie jakieś gadżety czy koszulki jako grupa śląska? Burgmanii 2015 ?

Kobitki może np jakieś chusty z aplikacja grupy...

Ewa co do gadżetów to jestem chętny nawet na chustę (oczywiście dla Basi) co do dojazdu to oczywiście "na boki" :)

Odnośnik do komentarza

Ewcia ja też mam już chustę i kołnierze ocieplane więc też odpadam

A co do trasy to my pewnie pojedziemy sami bo będziemy jechać puszką i być może Kristof na moto..którędy to jeszcze wyjdzie w "praniu"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

u mnie chustą raczej zainteresowanie mniejsze natomiast koszulka jak najbardziej .... co do wspólnego kulania to w tym roku odpadam jako że jest mi nie podrodze jechać przez rodzinne strony ( Jastrzębie) będe leciał bezpośrednio tz. wyjazd zaplanowany jest na środę rano dojazd do Zgorzelca lud Świecka drzemka i w czwartek po śniadanku do celu :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę, że zainteresowanie jak na razie mierne :( więc chyba odpuszczamy temat.

Koszulki będą tylko zlotowe. no i dobrze :)

Chustę zrobię sobie sama :) ja tam w czerwcu na moto w chuście jeżdżę :) - a gdyby Ktoś się zdecydował na chustę to proszę o info na PW

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a co planujesz na niej umieścić ?

Nic wymyślnego tylko " Burgmania - Grupa Śląsk - nick" i raczej napis haftowany niż nadruk :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skoro taki temat, to po ciężkich bojach z planistkami (tydzień temu) udało się (churrra!) załatwić wolne na wyjazd na Burgmanię. Ten "pierwszy raz" musi być. Teraz czekam na nr. zlotowy i przelewik robię. No i ten kwaterunek. Widziałem już plan "zagospodarowania" Grupy Śląskiej. Chyba mam marne szansę być z Wami w domkach,chyba że cosik da się wykombinować z Waszą pomocą. Wiem że za późno -(moja wielka wina), ale w moim systemie pracy,bardzo trudno zaplanować coś długofalowego. Pozdrawiam z Chabówki -ferie z dzieciakami.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skoro taki temat, to po ciężkich bojach z planistkami (tydzień temu) udało się (churrra!) załatwić wolne na wyjazd na Burgmanię. Ten "pierwszy raz" musi być. Teraz czekam na nr. zlotowy i przelewik robię. No i ten kwaterunek. Widziałem już plan "zagospodarowania" Grupy Śląskiej. Chyba mam marne szansę być z Wami w domkach,chyba że cosik da się wykombinować z Waszą pomocą. Wiem że za późno -(moja wielka wina), ale w moim systemie pracy,bardzo trudno zaplanować coś długofalowego. Pozdrawiam z Chabówki -ferie z dzieciakami.

Wszyscy o tym dobrze wiedzą że z Koleją nie można nic zaplanować - nawet planowego rozkładu jazdy.

Ostatecznie zboczysz z szyn lub uprowadzisz cały skład. Ale będzie zabawa!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zboczenie z szyn - to raczej nieciekawe i nieprzyjemne,ale uprowadzić - to już lepsze,lecz nie mam znajomości (przeszkolenia) w alkaidzie ... (tam raczej lotnictwo). Chyba że... ?! Pomożecie ?!

Odnośnik do komentarza

Ewciu. Natalia na chustę chętna a wiec ja poproszę raz dla mojego plecaczka.

Fajny pomysł ,fajna pamiątka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ups ! sorki ale temat gdzieś mi wyleciał z pamięci - stara już jestem - ;)

ale do Burgmanii jeszcze daleko - to może zdążę coś ogarnąć :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...