Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Życzenia Świąteczne Bożego Narodzenia


romarjo

Rekomendowane odpowiedzi

Minął mnie dzisiaj jakiś gość na skuterze w czerwonym ubranku i krzyczał, Zbychu, złóż życzenia świąteczne dla ekipy z Łodzi :xmas: .

No to spod samiuśkich Pienin zdrowia, szczęścia, by zawsze byłoby za co wlać do pełna, tyleż wyjazdów co powrotów życzy Zbyszek.

Odnośnik do komentarza

Spotkamy sie przy stole, podzielmy sie sercami, z tymi, ktorzy sa teraz i co byli z nami.Bo Bog rozdaje milosc, wszystkim bez wyjatku, zeslana na ziemie w malym Dzieciatku...Wspanialych Swiat Bozego Narodzenia i wszelkiej pomyslnosci w Nowym roku zyczy Gazda z Ania.

Odnośnik do komentarza

Już Mikołaj grzeje sanie. Czego pragniecie niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głębi Święty Dziadek może spełnić. Pięknych i radosnych chwil życzą Viola i Krzysiu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zdróweczka, wesołych świąt i ciepłych, miłych, chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Mam fajne danie.

Przepis na karpia:)

Karpia umytego ukladamy na dnie naczynia. Dodajemy gozdziki, cynamon, skrapiamy cytryna. Tak przygotowanego karpia zalewamy szklanka wina bialego, szklanka wina czerwonego, dodajac 100ml ginu,100ml koniaku, 200ml smirnoffa, 50ml bialego rumu i obowiazkowo 150ml tequili. Potrawy nie podgrzewamy. Karpia wyp....my, jest zbedny. Natomiast...sos jest paluszki lizac! PS. Karp musi byc martwy, inaczej bydle sos wychleje!!!

Udanych świąt.

Odnośnik do komentarza

To i ze Skoczowa

Zdrowych Wesołych Pogodnych Świąt Szczęśliwego Nowego Roku

dobrego nastroju dla wszystkich BURGMANIAKÓW

:newyear:

Odnośnik do komentarza

Zdróweczka, wesołych świąt i ciepłych, miłych, chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Mam fajne danie.

Przepis na karpia:)

Karpia umytego ukladamy na dnie naczynia. Dodajemy gozdziki, cynamon, skrapiamy cytryna. Tak przygotowanego karpia zalewamy szklanka wina bialego, szklanka wina czerwonego, dodajac 100ml ginu,100ml koniaku, 200ml smirnoffa, 50ml bialego rumu i obowiazkowo 150ml tequili. Potrawy nie podgrzewamy. Karpia wyp....my, jest zbedny. Natomiast...sos jest paluszki lizac! PS. Karp musi byc martwy, inaczej bydle sos wychleje!!!

Udanych świąt.

Ta....tera wiem co źle zrobiłem, ach te animals. WESOŁYCH ŚWIĄT

Życzenia świąteczne dla Grupy Łódzkiej rypak śle,a w Nowym 2015 roku spełnienia marzeń :xmas: no i więcej spotkań w Waszym gronie :Jumpy:

Życzenie to....więcej.... częściej się widzieć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...