Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skuter Grudnia 2014-Głosowanie


Ricardus

Skuter grudnia 2014  

85 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lucjan73

    2

  • EndriuBis

    2

  • cajmer83

    2

  • Ricardus

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Głos na Arturasa, a co - nie będę się wyłamywał :)

A tak poważnie - Arturas - ładne to zdjęcie, ale widziałem gdzieś inne, z choinką w tle, moim zdaniem jeszcze lepsze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Głos na Arturasa, ten akcent świąteczny. Gdyby nie on głos dostałby Danił.

Wiedziałem że tak będzie jak Arturas zapowiedział, że 14-go jedzie robić zdjęcia :)

Jeszcze 14-go rano miałem nadzieję, że nie pojedzie na sesję, bo pada deszcz, ale jak już wstawił to wiedziałem, że moje szanse spadły do 0,1% :(

Głos też oddałem na Zwycięzcę :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiedziałem że tak będzie jak Arturas zapowiedział, że 14-go jedzie robić zdjęcia :)

Jeszcze 14-go rano miałem nadzieję, że nie pojedzie na sesję, bo pada deszcz, ale jak już wstawił to wiedziałem, że moje szanse spadły do 0,1% :(

Głos też oddałem na Zwycięzcę :)

Heya, trochę zbierałem się :robot: i wkurzała mnie sama aura - ani do jazdy, ani do zdjęcia, a brakowało mi jak do tej pory foty z akcentem świątecznym.

Do samego kalendarza też z tym był kłopot. A jestem w drobnym szoku :blush: toż to dopiero 2 dzień głosowania

Ukłony :notworthy:Danił z całym szacunkiem, głos poszedł w Twoją stronę :) - po zdjęciu widać, że musztrowałeś swojego Burgman'a

Odnośnik do komentarza

Głos na Arturasa, a co - nie będę się wyłamywał :)

A tak poważnie - Arturas - ładne to zdjęcie, ale widziałem gdzieś inne, z choinką w tle, moim zdaniem jeszcze lepsze.

Zapomniałem dodać że to z choinką też było Twoje - to znaczy Arturasa :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Danił - fajne zdjęcie, a że bez motywu świątecznego...trudno...

O! Dzięki. Głos od "zakręconego poszukiwacza skutera" liczy się podwójnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...