Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MOTO BAZAR ŁÓD? 8.09.2006


Gość xedos1

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mam za daleko, bo na żadnym nie byłem..... hihihi. Pewnie jednak się zjawię na najbliższym. Gadaj?, że łódzki największy w Polsce.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Witam,

I mam pytanie: czy ten bazar „nakierowany” jest –zgodnie z nazw? głównie na miło?ników starych/weteranów? – czy też można realnie liczyć na jaki? znacz?co bogaty asortyment odzieży: kaski, buty, kurtki. Oczywi?cie wszystko po dogodnych cenach!? Kto ma takie/praktyczne rozeznanie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kiedy? bywałem i asortyment był znacznie szerszy od tego, na co wskazaywałaby nazwa.

Ogólnie jest tak - pierwszego dnia większy asortyment, drugiego dnia niższe ceny.

Odnośnik do komentarza

Motobazar w Łodzi to już tradycja ,paczka pewnych motomaniaków z Radomska i okolic zawsze tam go?ci . Je?li kto? lubi skupisko jedno?ladów wszelakiej masci i wszystko co z nimi zwi?zane w jednym miejscu ,to dobrze trafi P.S. Grochówa w maju była okropna. ;) .

Odnośnik do komentarza
Motobazar w Łodzi to już tradycja ,paczka pewnych motomaniaków z Radomska i okolic zawsze tam go?ci . Je?li kto? lubi skupisko jedno?ladów wszelakiej masci i wszystko co z nimi zwi?zane w jednym miejscu ,to dobrze trafi P.S. Grochówa w maju była okropna. !V .

No i ja tez bylem tym razem B)B)

Szczerze mowiac, bardzo duzo wszelekiej masci czesci... ale zeby znalezc cos do skuterow, trzeba bylo sie troszke naszukac :D

Ogolnie, oplacalo sie jechac B)

Odnośnik do komentarza

CZę?ci moc ale żeby to posegregować i do skutów dopasować trzeba fachowca !V .Bardzo duży wybór ubiorów ,kasków , botków i wszelakich dupereli .Zauważalna obniżka cen i jeszcze do utargowania ,głównie ciuchy irękawice.Co do samych maxi wybór żaden.Burgmana widziałem, ale na zewn?trz, granatowa 650tka z nalepk? klubow?, domy?lacie się jak? Oko można było zawiesić na starociach i militariach nie ujmuj?c nic weteranom nieco już przebranym, w porównaniu do bazaru majowego.Spędzone kilka godzin w takim raju jedno?ladow i wszystkim ,co z nimi zwi?zane daje dużo , dużo radochy. :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...