Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2014r. w Zachodnio-Pomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

No właśnie, co z Qszyśkiem, Sambą? Macie do nich phone, to dajcie cynk, bo może forum nie śledzą. Ja nie mam do Nich kontaktu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    14

  • KriSSo

    14

  • burgifan

    9

  • wooferai

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Kategoria kosztów należy do każdego z nas z osobna heh. Przecież każdy sobie zamówi z karty to, co chce. Ja pewnie zamówię sobie Sharmę z frytkami i surówką + coś do picia i około 20 pln powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, co z Qszyśkiem, Sambą? Macie do nich phone, to dajcie cynk, bo może forum nie śledzą. Ja nie mam do Nich kontaktu.

Widziałem na forum Qszyśka- czyli wie- a do Joasi puszczę esa

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bardzo dziękuję za wspólne Spotkanie Wigilijne Grupy Zachodniopomorskiej. Bardzo miło było znów zobaczyć Was wszystkich.

A poniżej kilka pamiątkowych zdjęć z aparatu dzisiejszego "Ojca Dyrektora" - Krisso dziękujemy za uwiecznienie tej chwili.

IMG_1456.jpg

IMG_1457.jpg

IMG_1459.jpg

IMG_1460.jpg

IMG_1461.jpg

IMG_1465.jpg

IMG_1466.jpg

IMG_1468.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś udało mi się w końcu sprowadzić Burka do piwnicy. Pomimo przygotowanej platformy do zjeżdżania po schodach nie było to takie proste. Niskie zawieszenie przysporzyło sporo kłopotów. Jakoś się udało i mój maluszek już uśpiony :)

77255828989996525539.jpg

08662667651745105219.jpg

I już w piwnicy w towarzystwie Maxi Skuterowego Kalendarza 2015

24391623195425264329.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wow... Trzeba było dzwonić, to bym pomógł sprowadzić sprzęt do norki... Fajnie, już nie będzie mókł na deszczu, a zapowiadają go sporo na następne dni... Jak to mówią, "święta po wodzie, to styczeń po lodzie... Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie było tak źle, zaktualizowałem fotki bo dwie były takie same. Zmodyfikowałem zjazd układając płytę o grubości 5cm. Sama platforma powinna utrzymać 200 kg a stołek plastikowy to tylko na wszelki słuczaj,

Odnośnik do komentarza

Znany i lubiany facebook podsumował mój rok - to chyba jakaś usługa automatyczna- wyrzuca zdaje się zdjęcia najczęściej oglądane, wrzucone etc- no tak wyszło, że na to był rok skuterowo- grupowy- na 5 zdjęć podsumowujących 5 jest na skuterze, obok skutera, kiełbaski skuterowe, w kamizelce klubowej- hm i nic oprócz tego, dziwne

Odnośnik do komentarza

U mnie jest dokładnie to samo. Ale to dobrze, to świadczy o tym że kochamy naszą pasję i jesteśmy z tego dumni, cieszymy się z każdej wycieczki, każdego wydarzenia, każdego fajnego zdjęcia (ma się rozumieć że każda fota na 2oo jest fajna :D) i najważniejsze i wręcz obowiązkowe jest wstawienie na FB czegoś z motywem skuterowym. Na moim filmiku nie ma zupełnie niczego innego po za wiadomym tematem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...