Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wigilia mazowiecka 19.XII


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • orzech

    10

  • Baltona

    4

  • Piootr

    4

  • Trenex

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Orzeszku zgodnie z wigilijną tradycją jedną z wielu, zapewne będzie przy naszym wspólnym stole ludzi pełnych miłości wolne miejsce dla zbłąkanego wędrowca?

Pytam ponieważ korzystając z okazji (tradycji) i tego, że nikt nie zbłądzi (na wigilię bo już po to nie wiem) chętnie bym się zadowolił jadłem i piciem na koszt firmy.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, mam nadziej, że oprawisz ją w ciepłe i miłe słowa. :msn-wink::xmas:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie wiem czy głównym wątkiem jest żarcie na koszt firmy czy to co by Cię zapisać na listę.

W ciepłych świątecznych słowach: jak potrzebujesz pomocy to PM :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Juz w domciu i z mysla ze jutro 6 rano start do fabryki, ech :(

Spotkanie oplatkowe SUPER udane. Orzechu gratki. Tutaj bylo widac ze jestesmy jedna wielka rodzina. Dziekuje Wszystkim za wspaniala atmosfere, duzo pozytywnych emocji i jeszcze raz zycze Wesolych i Wspanialych Swiat. Dolaczam kilka fotek...

a6efdd7854aa68b90fcaee5927d4af35.jpg

61f2c845c5f51d2338704d4c20075cbd.jpg

78e46a548c525feadd582f63cdb02b72.jpg

6c0938405d43304bcf661b861a1e07ac.jpg

362af4050f6fb35e4359185c4b7bd0bf.jpg

a1235fef69ef9a3160943f200dee5c15.jpg

153252c4a71781326eb1e976e444b943.jpg

... nasz NajMotoMikolaj 2014 na medal. Dzieki Pawel :) nie wiem czy etatu w tym temacie nie powinienes miec w Burgmanii

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a1235fef69ef9a3160943f200dee5c15.jpg

Normanie hit sezonu!!!

Jesze raz. Zdrowych wesołych świąt i wszelkiej pomyślności w nowym roku.

Dzięki dla O.D. za transport,

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim, bawiłem się wyjątkowo. Przede wszystkim, chaciałbym podziękować za niezwykłe przyjęcie Naszych Przyjaciół z Lancia Klub Polska. Jesteśmy wyjątkowi, jako Klub i jako ludzie. Dziękuję, jako Burgmaniak, Lancista i kumpel.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spotkanie Wigilijne było wyjątkowe. Mikołaj, prezenty, atmosfera .... Podziękował.

Zdrowych i wesołych ....

P.S. Kisiel, dzięki za transport :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kochani, Zjednoczeni w Burgmanii!

Wczorajsza nasza Wieczerza pokazała, że jest w Klubie moc.

Szczególne uznanie należy się Orzechowi za organizację i Arturasowi i Trenexowi za... zatowarowanie mikołajowego worka :newyear: .

A wszyscy pozostali uczestnicy przyczynili się do wygenerowania super pozytywnych świątecznych wibracji.

Pierwsza Żona i ja bardzo Wam dziękujemy.

Odnośnik do komentarza

Ja również chciał bym podziękować za wczorajszą Wieczerze i przy okazji za to że przyjęliście mnie do tak zacnego Grona.

Wszystkim Życzę Zdrowych Wesołych Świąt dla Was i Waszych Rodzin.

Pozdrawiam. !scooter

P.s Justuś polecenie wykonałem,tego jej było trzeba.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziękuję wszystkim przybyłym za... wybór naszych linii lotniczych Burgmania ;)

Faktycznie wczoraj był odlot... w kwestii frekwencji, atmosfery i ciepła.3gathering.gif

Podziękowania oczywiście dla Orzecha za stronę techniczną :clapping:

Słowa uznania także dla pgizi vel Św.Mikołaja... oraz arturasa. add_smilie(ok).gif

Za rok akcję presents2.gif powtarzamy.

Do miłego grouphugg.gif

Dzięki dla O.D. za transport,

Na przyszłość Ewik siada z tyłu bo rozprasza niebezpiecznie kierowcę m0502.gif

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za pozdrowienia, Ociec Derektor przekazał, nic nie zataił - :clapping: może za rok mnie wreszcie zabierze, na tę chwilę mogę tylko przekazać Wam:

dla Was także Spokojnych i Wesołych, Spokojnych i Radosnych.

Bunny

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hm, było nas wiele. Nie spodziewałem się tylu osób i trochę zawaliłem z miejscem. Trzeba chyba poszukać większego lokalu na nasze świąteczne spotkania. Dziękuję wszystkim za przybycie.

Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję wszystkim za wspaniały wieczór i przemiłą atmosferę. Podpisuję się pod wszystkimi postami poprzedników. Warto czekać rok na taki wieczór.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wszystkim,miło Was poznawać...nie każdego jeszcze poznałem, to moja pierwsza Wigilia, mam nadzieję na następne B-)...Fajne z Was Ludziska :-).

Maniek żebra mnie bolą od Twoich sztuczek :-D i głowa od elementu baśniowego :-D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję również za kolejne udane spotkanie tak organizatorom jak i licznie przybyłym uczestnikom. Raz jeszcze wszystkiego dobrego i Wesołych Świąt :-).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...