Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wojna o pasek do YP cd...


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tak sie sklada ze musze wymienic pasek, a pamietam jaka byla goraca dyskusja na temat oryginalnej ceny paska do Yamahy Majesty 250, wiec postanowilem zrobic sobie dobrze i kupic oryginalny pasek w Mitsui. Jego cena niestety mocno mnie zniechecila gdyz na dzien dzisiejszy jako ze euro stoi niezej niz zwykle, cena ow wynosi 407 zl PLN, wiec jak za kawalek gumy, a raczej kawalek sznurka powleczonego guma, cena jest jak by z kosmosu. Wiec jesli ktos zna cene w salonie Yamahy na poziomie 260-270 zl to poprosze o kontakt i z radoscia dokonam tam zakupu. Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witaj...

No powiem Ci, że w koncu wyja?niła się kwestia ceny paska do YP'ki...

Zreszt? do Burgich cena też jest porażaj?ca, węc niema co...

Jednak dobrze, ze TO napisałe?, bo teraz ludzie będ? wiedzieli na 100% co i jak i mysle, że już nikt się nie znajdzie kto będzie mówił sobie że paski s? tanie...

Lecz Maxi sprawiaj? NAm tyle rado?ci, ze my?lę iż zcasem można po?więcić troszkę więcej kasy na takie czynno?ci przymusowe...

Pozdrawiam, Kuba :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dokładnie Artix tak? cenę znam. Podałem to w te?cie i byłem okrzyczany pierwszym pesymist? maxiskuteryzmu :P

Owa cena wynosiła wtedy ok. 95 EUR a było to chwili gdy kurs euro liczony był nawet ponad 5 zł. Teraz spadło euro to i spadła cena paska... jednak nie do ceny 330 a tym bardziej 275 PLN jak to koledzy Bogumilek i Dziwak sugerowali.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
artix! zadzwon do yamahy w Lodzi, bo Mitsui nie jest wiarygodne odnosnie cen...

Może się mylę ale na 95% Mitsui to główny i jedyny skład czę?ci Yamahy na Polskę, więc kto jak nie Mitsui ma być bardziej wiarygodny?

Je?li ŁódĽ ma częsci to musz? one przechodzić przez Mitsui.

Je?li się mylę to proszę mnie poprawić.

Odnośnik do komentarza

wItam (:

Nie wiem moze Ja sie nie znam ale jak patrze na lezacy obok Mnie pasek do Yp-250 to widze na nim cene 275zl.I za tyle dostanie Artix :P oczywiscie z racji odleglosci plus koszty wysylki.

Ktos jeszcze jest chetny????????Na pewno na skladzie jest jeszcze jeden.

Paseczek jest org Yamahy.

Szacuneczek

Dziwak (Uc)

Yp-250 (01) ->sprzedam z checia

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
wItam (:

Nie wiem moze Ja sie nie znam ale jak patrze na lezacy obok Mnie pasek do Yp-250 to widze na nim cene 275zl.I za tyle dostanie Artix  :P  oczywiscie z racji odleglosci plus koszty wysylki.

Ktos jeszcze jest chetny????????Na pewno na skladzie jest jeszcze jeden.

Paseczek jest org Yamahy.

Szacuneczek

Dziwak (Uc)

Yp-250 (01) ->sprzedam z checia

W sytuacji jaka zaistniała s? dwie możliwo?ci:

Albo mamy w naszym kraju tak płynne ceny albo....... jest też opcja, że pasek do Majesty 250 z lat 95-2000 kosztuje drożej a do nowej po 2000 jest tańszy... Troche to dziwne bo zawsze my?lałem że wymiar paska jest taki sam w nowym i starym modelu. Je?li jednak nr. katalogowy jest ten sam w Łodzi co Waraszawie to Mitsui przegina pałę :P .

Tak czy siak orginalny pasek do YP 250 za 275 PLN to prawdziwa okazja :D .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziwne, ale prawdziwe wg numeru katalogowego ktory Dziwak nie omieszkal mi podac musze stwierdzic ze jest to dokladnie ten sam pasek za ktory Mitsui chciala 407 zl no coz ja rozumiem marza, Warszawa, ale troche Mitsui przesadzilo ze swoja cena. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ktos jeszcze jest chetny????????Na pewno na skladzie jest jeszcze jeden.

Paseczek jest org Yamahy.

Szacuneczek

Dziwak (Uc)

Yp-250 (01) ->sprzedam z checia

JA bardzo chętnie się piszę na taki paseczek..

kontakt na priv

PTymorek@lukas.com.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...