Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lucjan73 dołącza do grupy Adminów


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Chciałbym przekazać ważny komunikat! 060104_emA19_prv.gif

Do grupy Administratorów burgmania.net dołącza Lucjan73.

We wszelkich sprawach związanych z forum możecie zgłaszać się teraz także do niego.

Lucjan, życzę dużo cierpliwości... i dziękuję za chęć pomocy przy ogarnięciu naszej skarbnicy wiedzy o maxi skuterach... z ponad 10 letnim dorobkiem. shaking-hands-in-agreement-smiley-emoticon.gif

add_smilie(cross).gif

Odnośnik do komentarza

Kochani a kto na moim mejscu odmówiłby Ojcu Dyrektorowi. 5000 zł na miesiąc, nowy laptop, tablet i jeszcze jakiś socjal a do tego służbowy najnowszy T - max :msn-wink:

A tak poważnie to dziękuję Administracji za zaufanie, mam nadzieję że pomogę w prowadzeniu naszego forum. Bardzo proszę o kredyt zaufania. Do szanownego koleżeństwa mam prośbę o wyrozumiałość i pomoc. Nikt nie ma na tyle czasu aby śledzić wszystko to co dzieje się na forum. Dlatego proszę o in formację (raporty, PM) w przypadku jeżeli coś wzbudza wasze wątpliwości. Szczególnie proszę osoby z dłuższym stażem na forum o wsparcie, macie nie tylko prawo ale i obowiązek dbania o nasze forum. Proszę Was nie krępujcie się zwracać uwagi użytkownikom, chodzi nie o wytykanie błędów ale o radę i odpowiednie nakierowanie tak aby nie pogrążyć się w chaosie. Dbajmy wspólnie o poziom tego forum bo na tym powinno nam wszystkim zależeć. Jak to mówi klasyk "w naszym klubie szczerość to norma".

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lucek! - gdybyś potrzebował kiedykolwiek i jakiejkolwiek pomocy w tym niemałym przedsięwzięciu, którego się podjąłeś,

a na pewno nie będzie i nie jest to proste zadanie, bo wiadomo jacy różni są forumowicze (już o klubowiczach nie wspomnę!),

nie zwracaj się proszę do mnie.

Nie znam się na tym :(

PS.

Mimo wszystko, życzę Ci dużo wytrwałości i CIERPLIWOŚCI.

LwG.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobrze że to właśnie ty będziesz pomagał w utrzymaniu tego forum. Mało pijesz, więc rozum zawsze jasny :lightbulb: . Twoje poczucie sprawiedliwości też zasługuję na naśladowanie.

Jednym słowem odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Gratuluję i życzę wytrwałości w walce ze sprawnymi inaczej :bann: :bann:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lucjan powiadacie, gdzieś już o nim słyszałem, może nawet spotkałem :msn-wink: .

A tak troszku poważniej - Lucjan gratki oraz wytrwałości życzę :).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lucjan, to nie gratka, to poważna sprawa i powaga, ale na pewno dasz radę.

Gratulacje i jednocześnie Dużo cierpliwości i wytrwałości :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...