Skocz do zawartości
Forum Burgmania

coś cichutko


CZARO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Planowałem wczoraj jazdę Zacną do Olsztyna do lekarza i na Rehabilitację ale moja Zacna na mnie się obraziła i nie odpaliła pokazując mi "figę z jazdy..." (rozładował się akumulator) ... byłem zmuszony jechać samochodem, w tym sezonie mało kilometrów nią przejechałem czyżbym zaczał się już starzeć ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zacna na mnie się obraziła i nie odpaliła pokazując mi "figę z jazdy..." (rozładował się akumulator) ... czyżbym zaczał się już starzeć ;)

Przemku to nie zacna się obraziła ! To właściciel się zakręcił , że przed taką podróżą nie poszedł dzień wcześniej i nie sprawdził motóra . Na starość to ty nie zwalaj :msn-wink: ! W twoim wieku mój ojciec na hm.... dwa wiadra podnosił :laughing: . Trochę rozwagi . :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mój znowu jak się załatwiał i kucał to rękoma się trawy trzymał :fish:

Dobre !!! :clapping:

Zdrowych my ojców mamy !? . Chyba tak - bo ? 40 lat przepracował na budowie i 5-ki potomstwa się dochował . Dlatego tak łatwo te wiadra pod nosił . :flex:

Odnośnik do komentarza

A ja otóż drodzy koledzy zeszłej niedzieli z Romanem na polataniu krótkim się złapałem:D

Wstałem rano, przestawiłem zegarek i odczułem potężną potrzebę przewietrzenia moich myśli na 2oo. Roman stanął na wysokości zadania i po pół godzinie czekał uzbrojony na swoim Królu pod domem skąd pomknęliśmy. Pomimo faktu że słabo ciepło było (bo aż +1 stopień C) to nie zabrało nam krzepy by przemknąć sprawnie przez nasze ciekawe (zwłaszcza w niedzielne poranki) miasto by zasiąść przy wybornej kawce z Romanem który zdał mi relację z Ełckiego zakończenia sezonu;)

Także panowie przyznam się, że niesamowicie ubolewam z racji mojej nieobecności na zamknięciu sezonu w Ełku i Gorąco pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj poddałem się bez walki.bylo -0.5 st.i ślisko a już dziś to nawet nie rozmyslalem nad wyjazdem.czyli sezon raczej zakończony w dniu 18 listopada.do tego dnia jeździłem codziennie.jeszcze dzień wczesniej wracalem wieczorem to bylo -0.3 st. Ale sucho i dobrze sie jechalo. No nic trzeba do wiosny czekać. Jakaś dolina mnie już zaczyna łapać :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiem coś na temat tej aury . Dziś w nocy wracałem z W-wy do Ełku przez Białystok - w taką śnieżycę jeszcze nie jechałem .

Czyżby zima nam się zaczęła od Podlasia ? bo od Moniek było sucho .

Wymiękasz Czaro,ja żebym nie sprzedał to nawet w śnieg bym jeździł... ;-)

No to masz okazję ! Mój sprzęt stoi u Mirka w Hajnówce po reanimacji . Jedż odbieraj a przy okazji przetestujesz nówkę skrzynię ( no prawie nówkę ) . Prowadż do siebie do garażu a ja przyjadę pociągiem i odbiorę od Ciebie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...