Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wigilia łódzka 2014


Julo

Rekomendowane odpowiedzi

I ja chciałbym podziękować Julo za organizację i przgarnięcie na Wasze spotkanie opłatkowe :xmas: -za rok też się będę wpraszał do udziału w tak zacnym towarzystwie.

Szczególnie podziękowania dla Volvo i Marzenki za transport i iście Królewskie przyjęcie z noclegiem w Agroturystyce :notworthy:

Ps,wyprowadź pieska Tomku,bo mnie już nima,no chyba,że zaczniesz palić :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Julo

    19

  • krzysiu

    17

  • zdun13m

    14

  • Volvo

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wigilijne-mikołaski Super imprezka, dziś w pracy było ciężko ale jakoś przetrwałem. Wielkie podziękowania dla Julo.

Odnośnik do komentarza
Ooooooooooooo Jezu to wy żyjecie Julo dzięki za imprezę.

Sobota jak wampir bałem się światła i jadłem po zachodzie słońca.

Ps są jakieś foty,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Volvo i agro... No takie biedne stworzenie, jak ja przybędę może z odległej krainy i z Bulbowymi do stołu suto zakraplanego z mojej kiesy zasiądziemy :)

Odnośnik do komentarza

My także bardzo serdecznie dziękujemy za pierwszą naszą imprezę wigilijną spędzoną w tak zabawowym gronie.

Dla męża sobota była ciężka, żona nie piła więc ją głowa nie bolała.

Pozdrawiamy wszystkich i dziękujemy Julkowi za zorganizowanie fajnej imprezki.

Ania i Jacek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U nas też już po śledziku dzięki za towarzystwo. Julowi jak zawsze za wzorową organizację.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miło poczytać i powspominać Wasze paskudne gęby ;) i żałować, że się nie było na sympatycznym spotkaniu. Pozdrawiam wszystkich i ... Hoł, hoł, hoł, Mery Krysmas ...czy jakoś tak :)

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim, na początku myślałem, że zepsuło mi się forum  nie wyświetlają mi się wszystkie tematy. Loguje się oglądam zmieniam z tabletu na komputer No nie ma ...nie ma tematu tegorocznej Wigilii co tam się dzieje?

Może jakieś piwko na mieście. ...?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To może za tydzień w sobotę . Na pietrynę wyskoczyć ? Karlos podpowie gdzie? I już mamy wigilię. Krzysiu rób listę Ja budu.:D

Odnośnik do komentarza

No, no to już się kalkuluje i jest nas coraz więcej, termin już mamy 17 grudnia to jest sobota. Tylko brakuje nam miejsca jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza

Tego typu rezerwacje to trzeba dokonywac miesiac wczesnie, a po za tym musi byc ze 20osob. Jedyna opcja to rezerwacja kilku stolikow na miescie o dalej kazdy sobie z karty. I to tez trzeba by juz zaklepac, bo wigilii firmowych bedzie full.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Julo napisał:

Tego typu rezerwacje to trzeba dokonywac miesiac wczesnie, a po za tym musi byc ze 20osob. Jedyna opcja to rezerwacja kilku stolikow na miescie o dalej kazdy sobie z karty. I to tez trzeba by juz zaklepac, bo wigilii firmowych bedzie full.

ja mogę nawet w makdonaldzie aby piwko mieli;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pamiętacie Żabieniec ?

Krzysiu by miał dobry dojazd. Tylko  z peronu byśmy go  odebrali.

W sobotę podjadę  i zapytam o stolik. Eee raczej o stół bankietowy. Albo ciągle Manufaktura lub Pietryna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...