Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kalendarz 2015


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Mamy nowy temat na forum.
i żeby byl porządek proponuje abyśmy u nas w regionie ustalili ilość potrzebnych kalendarzy. Wszystkie zasady wyboru takie jak ustalił kolega arturas.

Jak ustalimy ile i jakich kalendarzy chcemy, wyślę grupowe zamówienie do arturasa. Na pewno koledze będzie łatwiej. Odbiór albo u mnie w knajpie albo na spotkaniu wigilijnym. Koszt przesyłki rozliczamy przy odbiorze kalendarza. Aby nie robić zamówienia na ostatnią chwilę zamawiamy kalendarze w tym poście do 15 listopada, 16 listopada składam zamówienie do arturasa.

Przelew na moje konto z podanym nickiem w tytule przelewu. Aktualizacja zamówień raz dziennie.

Piotr Król

PKO BP nr.konta
67 1020 3408 0000 4702 0161 3397

1. zdun13m 1 x duży kalendarz + 1x extras 32+9=41pln
zapłacone

2. pazdzioch 1 x duży kalendarz + 1x extras 32+9=41pln
zapłacone

3. Ronin 1 x duży kalendarz + 1x extras 32+9=41pln
zapłacone

4. krzysiu 1 x duży kalendarz + 1x extras 32+9=41pln
zapłacone

5. Łukasz WP 1 x duży kalendarz + 1x extras 32+9=41pln
zapłacone

6. resenok 1 x duży kalendarz + 1x extras 32+9=41pln
zapłacone

7. jurczas 1 x duży kalendarz + 2x extras 32+9+9=50pln
zapłacone
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak ustalimy ile i jakich kalendarzy chcemy, wyślę grupowe zamówienie do arturasa. Na pewno koledze będzie łatwiej.

Zdun, Bardzo Dziękuję za wsparcie. Będzie na pewno łatwiej przy wysyłce. PZDR a.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie to żebym poganiał. :chair: Tylko dbam o was żebyście się nie obudzili z ręką w nocniku. Pozostało 10 dni. Jeszcze w tym momencie możecie zdecydować, jaki kalendarz będzie wisiał na waszej ścianie. Taki który częściowo albo w całości wam się podoba, albo taki który się wam nie podoba. Ale nie możecie odmówić waszej teściowej. Bo właśnie kupiła dla was kalendarz na 2015r z pejzażami kopalni węgla i elektrociepłowni. :puke:

Zamawiać, zamawiać i kasę przelewać.

Odnośnik do komentarza

Piotrek, zgapiłem się i dopiero dziś ogarnąłem temat kalendarza zapisując się na forum ogólnym i płacąc Aruras'owi.

Zaznaczyłem, żeby poszło zbiorówką do Ciebie :-)

Sorry za zamieszanie!!

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cłopaki mam już kalendarze. Można odbierać. Naprzykład, dzisiaj jestem do 22.00 w knajpie.

Swoją drogą bardzo profesjonalne wykonanie, przesyłka i dedykacja, dla każdego z nas.

Arturas . Wielkie dzieki, rewelka.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Krzysiek ty dzwoń do mnie jak będziesz miał być w Łodzi. Żebyś nie musiał do Aleksandrowa jechać.

Na wszystkich innych, kalendarze czekają w picerni. Wystarczy tylko podać swój nick, pesel, grupe krwi i nazwisko rodowe babci dziadka wtedy kelnerka bez żadnych problemów przekaże kalendarz. Pozdrawiam i trzymam kciuki za rozkminianie drzewa genealogicznego.

Odnośnik do komentarza

Krzysiek ty dzwoń do mnie jak będziesz miał być w Łodzi. Żebyś nie musiał do Aleksandrowa jechać.

Oczywiście zapowiem się wcześniej aby czas na rozwinięcie czerwonego dywanu byl hi hi hi

Odnośnik do komentarza

Oj Krzysiu ja w tym tygodniu będę na pewno w Łodzi to se go za ciebie odbiorę, co będziesz tak daleko jeździł i jeszcze brudził ten dywan . :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...