Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III Scooter's Party Firlej "Zakończenie Lata 2006"


Qw@ki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

III Ogólnoeuropejski Zlot Skuterów & Smartcika

pt. "ZAKOŃCZENIE LATA 2006"

jak zapewne Wiecie odbędzie się w dniach 15, 16, 17 wrze?nia 2006 roku nad jeziorem Firlej woj.lubelskie

Opłata zlotowa jedyne :P 60,-(brutto) za nocleg płaci sponsor (?mieszne, ale prawdziwe)

PRAWIE WSZYSTKIE MIEJSCA JUŻ ZAREZERWOWANE!!!

Zabierzcie ?piwory !!! a jeżeli nie to...:

.................na miejscu dodatkowo płatna (10,-) po?ciel (w recepcji o?rodka "Kasprzak")

Można też wykupić wcze?niej w o?rodku(karnety do kupienia podczas rejestracji)

sobotni obiad(15,-), ?niadanie sobotnie i/lub niedzielne (2x8,-)

UWAGA! UWAGA! WAŻNE! Pan Wiesio - wła?ciciel OW "Kasprzak" chciałby wcze?niej znać

przybliżon? ilo?ć chętnych na posiłki - napiszcie więc kto i co zamówi

np.: Qwaki S+O+S (obiad i dwa ?niadania-razem 30 zeta)

a wieczorkiem...................

;)będziemy mieli pi?tkowy BIGOS i oczywi?cie Kiełbasianego Grilla, a przez cały czas "Cebulkowy Smalczyk" i "kiszony ogór" - (piwko :) na miejscu(3,-), wod-ka we własnym zakresie)

Sobotni Nadziewany Dzik :) zamówiony na 19-t?, zespół RAVEN niestety nie zagra,

a cały czas oczywi?cie tradycyjny Kiełbasiany Grill,

natomiast B) % jak w pi?tek (piwko 3,- wod-ka we własnym zakresie)

O?rodek ma ograniczon? liczbę miejsc noclegowych.

ile osób już zadeklarowało obecno?ć znajdziecie poniżej:

Oto wła?nie uaktualniona Lista Uczestników -KLIKNIJ :(

Trochę opisu o zlocie - TUTAJ KLIKNIJ

A więcej wiadomo?ci zlotowych - TUTAJ KLIKNIJ

firlej.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Qw@ki

    40

  • pablos

    11

  • Pavulon

    11

  • rafałek

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Poznań ledwo wrócił ze Stegny a już szykuje się do Firleja...

Mam nadzieję że pokoik nr 17 na parterze już czeka !guns

A teraz o pogodę módlmy się siostry i bracia ;)

Co do listy - jaka? króciutka ??? i nie ma tam mnie !guns

Odnośnik do komentarza
Qwaki co jest grane jaka? nowa lista i połowy Nas tam nie ma....

!guns Pablos tylko takie zmiany zaobserwowałe? , zmieniło się chyba wszystko a wyj?tkiem lokalizacji. Zatem trzeba zapasy robić różno?ci różnych i na ognicho do Firleja jechać !guns

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

SprawdĽcie listę (link w pierwszym po?cie) i proszę o wpis osoby które siebie na tej li?cie nie widz? lub jest jaki? bł?d!!! A może kto? nie przyjeżdża-zwalnia pokój?

Wszystko robię sam więc mogłem popełnić jak?? gafę !guns

jakby co (bardziej prywatnie) to qwaki@sokol.lublin.pl

lub 601 247 231

Odnośnik do komentarza

No to nieĽle się porobiło.

To ja ma w takim razie parę pytań:

1. Czy w tych sze?ciu dychach jest już nocleg?

2. Czy jak zapłacę dychę za po?ciel to juz nie będę musiał zabierać ?piwora czy to tylko kasa za powłóczki?

3. Żarcie rozumiem we własnym zakresie?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na te i inne pytania odpowiedzi zostały już dawno udzielone w w?tkach o zlocie.

Jak wyżej wspomniałem o?rodek za po?ciel chce dodatkow? opłatę(10,-), za posiłki przez nich serwowane również. Na miejscu będzie czynny grill do naszej dyspozycji więc można będzie zaspokoić tasiemca.

Super zlotów w tym roku kilka było, więc gwoli przypomnienia próbujemy zrobić zlot podobny do tych z ubiegłego stulecia (to tylko 6 lat wstecz) może się uda....

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Super zlotów w tym roku kilka było, więc gwoli przypomnienia próbujemy zrobić zlot podobny do tych z ubiegłego stulecia (to tylko 6 lat wstecz) może się uda....

No i tu wła?nie proponuję zainteresować się organizacj? zlotu i kosztami z tym zwi?zanymi:  wynajęcie o?rodka, noclegi, koszulki, sitodruk, znaczki, żarcie na grila, napoje, ketchup, pieczywo, a może jaki? zespół muzyczny i %%%, o dziku nie wspominaj?c. Oczywi?cie pasowało by kilka razy pojechać do o?rodka i to bynajmniej nie PeKaEsem..... a w między czasie oczywi?cie należy być w pracy...

Qwaki... moim skromnym zdaniem Ľle zrobiłe? plan marketingowy.

Wiesz, jak s? sponsorzy to ok ale w przypadku Firleja to jak wiemy, raczej cieżko o nich !scooter .

Mówi?c wprost- opłata zlotowa w tym roku jest lepsza niż ceny w Media Markt na najlepszej wyprzedaży :(

Pewnie st?d to całe zamieszanie... echhh... :(

Ps. Acha... i nie przejmuj się brakiem atrakcji. Te zapewni? sami zlotowicze :( .

Odnośnik do komentarza

Qwaki - można jeszcze składać zamówienia na obecno?ć na zlocie (kupić te karnety za 60z-,), czy teraz tylko już na nowo umiejscawiasz tych, którzy wcze?niej się zapisali? !scooter

EDIT: Ehh staro?ć nie rado?ć :( teraz zauważyłem że s? wolne miejsca. W takim razie jeszcze chwila przekonywania rodziców i się zgłoszę do Ciebie :( . Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mam nadzieję, że po zlocie będę miał monopol na sprzedaż Burgmanów i SilverWingów i klubowicze nie będ? zostawiali biletów NBP w innych salonach.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cały czas mam nowe zgłoszenia, więc zerkajcie na listę (link w pierwszym po?cie) i sprawdzajcie czy nie ma w niej "gafy".

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
:P  a może ja kogo? przygarnę?  :P

My?lę, że w pokoju nr 29 będziesz miał wyborowe towarzystwo!!!

Tam też Cię zakwaterowuję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Qwaki potwierdzam na forum przybycie do Lublina na zlot

z Darem wszystko załatwione wiec pokój nr 18 zostaje bez zmian dla nas a t? 3 osobę na dniach sobie znajdziemy pracuje nad tym. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

U mnie ( pokoik nr 17) wszystko gra. Jedyn? niewiadom? jest na razie przyjazd mojej żonki, ale na razie nic na 100% nie wiem więc nic nie deklaruję. W razie czego zapłaciłem za ni?, a je?li nie przyjedzie to w razie potrzeby przygarniemy kogo? do pokoju w jej miejsce.

POZDRAWIAM I DO ZOBACZYSKA !!!!

Odnośnik do komentarza

Z listy wynika że s? jeszcze jakie? miejsca, tak?

QWAKI - napisz czy rzeczywi?cie się co? znajdzie, to zadzwonię do Ciebie a póĽniej przeleję te 6 dyszek, bo raczej pojadę !V :lol:

EDIT: dopisałem się na li?cie na forum na Sokole. Teraz pozostaje czekać :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Listę uaktualniam przez cały czas (codziennie od godz. 9 do 18) i na bierz?co widzicie ile jest jeszcze łóżek bez obsady personalnej.

Jeżeli więc kto? z Was chce przyjechać do Firleja niech wpisze się na listę jak najszybciej bo jak już było wcze?niej powiedziane(napisane) zlot jest zamknięty i bez wcze?niejszej akceptacji osoby z poza listy nie będ? mogły w zlocie uczestniczyć.

Estella - po?piesz się !! :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...