Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zamawiamy opony - hurtem


Cormoran

Rekomendowane odpowiedzi

No to pozamiatane. Powiem szczerze, że nie sądziłem iż tak popularny i znany sklep jak oponeo może aż tak żydzić. Te 3% to niech sobie w d.. wsadzą.

Dax:czekamy na info od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie chcę się wymądrzać ani brać w obronę spółki giełdowej, ale spójrzcie jeszcze raz na strukturę "naszego" zamówienia. Każda para "od Sasa do lasa", mnóstwo osobnych faktur i rachunków. Im się poprostu nie chciało tego robić. Za duża "drobnica". Gdyby było 40 identycznych opon (20 kompletów) to jestem przekonany, że rabat byłby dwucyfrowy. Marża w branży to około 20-30% i to sprzedawca musi sie nią (jak oczywiście chce) podzielić z klientem finalnym. Teraz wszyscy oponiarze skupieni są na sprzedaży jak największej ilości zimowek do 4oo. Może na taki hurtowy zakup trzeba by było wybrać bardziej martwy dla branży okres np. styczeń/luty ?

Podziękowania dla Cormorana za zmierzenie się z tak trudnym tematem.

Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem co na to szef tego przybytku.

W ten sposób traci dużą ilość klientów [w pale się nie mieści ale bogatemu wsio ryba].

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie nie komentujemy tylko szukamy rozwiązania.

DaX jeśli masz jakiegoś pomysła jak to mówi Kiepski to dawaj bo szkoda tego zbierania rozmiarów i robienia listy.

Odnośnik do komentarza

Zapewne te 3% zniżki to zaoszczędzona kasa na wysyłce zbiorczej z opon, wyjdą na to samo.

@DAX może jak nie dodatkowa zniżka na opony, to może chociaż montaż gratis się uda załatwić?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Popieram Piootra. Te nędzne 19 sztuk opon i to każda z innej parafii to dla takiego hurtownika żaden biznes, tym bardziej przy jednorazowym zakupie. Więc nie dziwcie się, że tylko 3% rabatu.

Odnośnik do komentarza

Mam już info z cenami i dostępnością:

Ceny brutto, opony do odbioru w sklepie na Modlińskiej, jak oczywiście się zdecydujemy.

Nie ma możliwości montażu bo to sklep a nie serwis.

Tu excel z listą i cenami:

https://www.dropbox....oĹÄ..xls?dl=0

Jak się decydujecie to piszcie Tak albo nie i wtedy będę wiedział co komu i za ile :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie było:

Przód 400 zł - po upuście

Tył 450 zł - po upuście

Twoja ofeta:

Przód 370 zł - po upuście

Tył 475 zł - po upuście

Czyli na przód jest super :clapping: ale tył już nie zachwyca :blush:

No ale zawsze troszkę taniej ....... ja jestem zdecydowany i mogę poczekać te dwa tygodnie.

Poproszę więc o informacje gdzie u kogo i kiedy.

PS

Ale się narobiło .... założyłem temat ..... chciałem by wyszło fajnie a w końcu DAX pomaga z lepszą ofertą :blush:

Odnośnik do komentarza

Spox czasem wystarczy inicjatywa a inni pomogą :)

Poprawka do informacji o wymianie opon.

Jest możliwość na miejscu ale koszt to 50 pln za koło.

Nie wiem czy to dużo, czy nie. Obowiązku nie ma.

Odnośnik do komentarza

Ok, już mam sprawę dogadaną.

Zadzwońcie do Przemka pod ten numer 791 444 797 i podajcie swoją ksywę tak jak na liście w pierwszym poście, a będziecie mogli zamówić sobie oponki w tej cenie.

Procedura jest taka:

1. Dzwonicie i zamawiacie

2. Oni zamawiają u producenta

3. Informują że już przyszły

4. Odbieracie i płacicie.

Jak chcecie to faktura jest bez problemu tylko wcześniej trzeba zaznaczyć.

A wszystko dzieje się w tym miejscu:

http://www.motorismo.pl/shops/7

Edit: PS. Nie podawałem nigdzie nazwy Burgmania, więc się nie powołujcie :), Zwyczajnie powiedzcie że opony z listy.

Odnośnik do komentarza

Użytkownik Kondzio proszony jest o pilny kontakt z firmą gdzie zamawiał opony, zgubili telefon a opony już są :)

Dax, ale ja już odebrałem opony, jakoś na przełomie listopada i grudnia. Coś im się chyba pomyliło :) Zadzwonie do nich..

Odnośnik do komentarza

Czas wymienić oponki na lato :)

Po zimowych Haidenau przerzucę się na letnie Metzelerki:

Metzeler FeelFree 110/90-13 56 P Przód TL M/C

Metzeler FeelFree 130/70-13 63 P Tył TL M/C RF

Zamawiam tam gdzie poprzednio :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...