Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A.Słodowy-czyli zrób to sam,albo nie będziesz miał czego wspominać wg,własnego pomysłu cz.2-Bałkany


Pan rypak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Pan rypak

    27

  • subaru gtb320

    4

  • smarciu

    2

  • Bogart58

    2

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Super relacja! Dopiero teraz miałem trochę czasu żeby ją znaleźć i przeczytać.

Gratuluję marzeń i pomysłu na ich realizację. Fakt - bloga mógłbyś założyć - dla innych wypadów też.

A na Bieszczadach jakoś mi umknęło że pomykasz na południe :) pewnie z powodu tego smalczyku i ...

Tak trzymaj i lewa w górę!

PS

Zerknij na posty sprzed 2 listopada bo coś fotki wycięło.

Odnośnik do komentarza

Wspaniała wyprawa, wspaniałe opisy, cudowne fotki. Czyta i ogląda sie Twoją relację fantastycznie. Szczere gratulacje.

Twoja relacja z wyprawy na Ukrainę również mnie zainteresowała i pewnie za jakiś czas wykorzystam to i owo.

Spoko, pisz Pan, ludziska czytają :)

Napisz jeszcze ile Adaś S. Ci odpalił za jego promocje ;)

Nic nie otrzymałem,a szkoda.. :photo:

Rypnij chłopie bloga o swoich wyprawach aby potomni mogli czerpać pełnymi garściami.

A będziesz go prowadził?-jeśli tak,to zakładaj heh

... fotki super - trasa fajna, relacja znakomita.Moje plany na sezon 2015 to też Bałkany bo Andaluzja za daleko

pozdrawiam Paweł z Bielska

Twoja relacja z podróży T-maxem w Alpach też bardzo mi się spodobała,a zdjęcia miód malina.

Ps,nigdy nie jest za daleko...

Jeszcze raz rewelacja :clapping: ,tylko co ja bede czytać dalej jak to już koniec. :pissed:

Bież tyłek i jedz jeszcze raz w podobne miejsca wrzucaj foto i opisuj :arabia:

PS.masz długi weekend !scooter

Hehe,Subaru zbieraj fundusze na kolejną wyprawę to może pojedziemy razem i sam będziesz opisywał relacje,a ja poczytam z przyjemnością.

No chyba,że chcesz zostać moim sponsorem strategicznym i będziesz fundował mi podróże za free-takie mam marzenia hee,no,ale warto marzyć.

Super relacja! Dopiero teraz miałem trochę czasu żeby ją znaleźć i przeczytać.

Gratuluję marzeń i pomysłu na ich realizację. Fakt - bloga mógłbyś założyć - dla innych wypadów też.

A na Bieszczadach jakoś mi umknęło że pomykasz na południe :) pewnie z powodu tego smalczyku i ...

Tak trzymaj i lewa w górę!

PS

Zerknij na posty sprzed 2 listopada bo coś fotki wycięło.

Grzesiu,zdjęcia powinny już kulać :photo:

Ps,smalczyk zabieram na kolejne Spotkanie Bieszczadzkie,o ogórkach już nie będę wspominał :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Naprawdę super relacja! Gratuluję wyprawy :)

Za rok jadę z Tobą :)

Trzymam cię za słowo Marcinie,może ktoś jeszcze dołączy w Bieszczadach?-pewnie nie więcej jak 4 osoby,bo powyżej to już tłok na stoku heh.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...