Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Prymus-D Wsola k/Radomia - ktoś kojarzy sprzedawcę ?


Kamil_Wwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Oglądałem wczoraj pod Radomiem ( WSOLA ) kilka sprzętów i na pierwszy rzut oka deklaracje handlarza nie odbiegają od stanu faktycznego. I teraz nie wiem czy za słabo szukałem ewentualnych śladów napraw powypadkowych/większego przebiegu czy jest to jeden z niewielu normalnych jak na Polskie warunki handlarzy.

Sprzedawca ( PRYMUS-D ) sprowadza 2oo ze Szwajcarii ( powypadkowe i bezwypadkowe )

Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia z tym sprzedawcą?

z góry dziękuję za jakieś opinie.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Ta firma mieści się chyba w Jedlińsku. Będąc na Burgmanii 2014, zajrzałem tam, poszukując części do mojego Satka. Niestety źle trafiłem, bo pustki na placu i zapleczu. Ale pamiętam, że gdy jechałem na Air Show, plac był pełen sprzętów. Niestety jeszcze wtedy nie miałem swojej maszyny.

Z tego co na placu zotało, wybrałem wykładzinę bagażnika. Gostek specjalnie dla mnie poszedł na drugi koniec posiadłości, by mi ją przynieść, więc nie mam zastrzeżeń, ale czytajac gdzieś w necie, natknąłem się na różne opinie.

Odnośnik do komentarza

Moje wrażenia: był burgi z 2003 jeszcze w maju - sprzedawca szczerze odradził mi "jestem amatorem - ostatni sprzęt jaki miałem to mz 251 w 92r" cena za 2003 była atrakcyjna 3700zł ale trzeba było by się ze sprzętem pobawić i wtedy by wrócił na drogi. Powiedział że nie sprzedane sprzęty idą na rozbiurkę więc nie pyli go by wciskać na siłę. Ale to mój przypadek. Istnieje od dawna i jak widać ma się dobrze - to też o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza

Mieszkam niedaleko byłem tam kilka razy ale nic nie kupowałem bo tego co szukałem nie mieli a tych ,,całych,,do sprzedania to nie wiem czy to składaki bo na plac nie wpuszczają a sprzętów to tam stoi sporo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...