Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd do Dukli w niedziele 12-10-2014 - zakończenie sezonu.


EndriuBis

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do rozsztrzygnięcia jutro, dam znać, chciałem sie wybrać, bo pogoda piękna, a sezon miałem raczej marny.

Na razie niestety jeszcze siedzę u klienta prawie 100 km od domu.

Ja potwierdzam, jadę.

Będę o 8:25 na stacji paliw Watkem ul. Podkarpacka – ostatnia stacja na wyjeździe z Rzeszowa w kierunku Krosna.

Czekam do 8:40. Muszę wyjechać trochę wcześniej bo jadę z żonką, a niestety żonka jeszcze nie do końca oswoiła się z prędkością, więc moja prędkość podróżna nie będzie zbyt duża. J Saper, jeżeli lubisz jeździć szybciej lub masz inne plany nie obrażę się, tylko daj znać.

Odnośnik do komentarza

kurcze ale bym pojechał z Wami :confused: ale żona ma urodziny i coś jej na jutro obiecałem. A na dodatek to nie wiem czy dał bym radę dotrzymywać Wam kroku na swoim 125cc bo u mnie w trasie to tak optymalnie to 80km/h a 130 to totalny vmax :cool2:

Odnośnik do komentarza

kurcze ale bym pojechał z Wami :confused: ale żona ma urodziny i coś jej na jutro obiecałem. A na dodatek to nie wiem czy dał bym radę dotrzymywać Wam kroku na swoim 125cc bo u mnie w trasie to tak optymalnie to 80km/h a 130 to totalny vmax :cool2:

Grze - ja swoją cały tydzień urabiałem i jedzie ze mną. Mam nadzieje że na nowo połknie bakcyla.

Na nowo bo dawno, dawno temu (o rany jaki ja jestem stary :() na MZ , a potem Jawie trochę jeździliśmy po Polsce.

A co do prędkości przejazdu, ja też raczej nie jestem demonem prędkości.

Chłopaki - rany - Polska - Niemcy 2 : 0 :clapping:

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję za miłe towarzystwo i za wyrozumiałość w drodze. Pierwszy raz po prawie 20 latach zdarzyło mi się prowadzić ekipę w trasie - bardzo miłe uczucie. :clapping:

Saper – załapałeś się na bigos ??

My jeszcze pojechaliśmy w kierunku Zagórza, obejrzeliśmy ruiny klasztory i z powrotem do domu.

Miała być jeszcze pętla bieszczadzka, ale jak na „nasz początek” sezonu plany okazały się za bardzo ambitne – wymiękliśmy. :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...