Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czat


Gość Dylus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    8

  • dr.big

    6

  • pablos

    5

  • Glub

    5

Top użytkownicy w tym temacie

He chyba trzeba reaktywować tradycje.

Osobi?cie będę siedział na czacie kilka razy dziennie ( na pewno w pracy ) - a niech pochodzi sobie w tle

:lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wareczka jak zawsze gotowa jest do pilnowania czata burgmanii;))

Z tym ustaleniem stałych godzin to fajny pomysł, ale my?lę, że dopiero z końcem sezonu więcej osób zacznie się pokazywać.

A co do pokazywaniem ilo?ci osób na czacie to ?wietny pomysł, chociaż wcze?niej był z tym problem, trzeba by było sprawdzić jak jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
fajny pomysł z reanimacj? czatu szkoda jednak że to tylko bicie piany  :lol:

Na razie to sie jeszcze jezdzi :lol: , dzisiaj caly dzien sloneczna pogoda bez jednej chmurki, ok. 15°C w sloncu, niestety nad ranem szron ;) . No i przejechalem 290 km :) .

Bedzie snieg i chlapa -> przyjdzie czas na czata :) .

PS. No przydaloby sie ujrzec EasyRaidera ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

O do konca sezonu to jeszcze kawal, choc dzis pierwszy raz jechalem juz w minusowej temp. co prawda -1 ale jednak minus. A kiosk sprawdza sie super w takich temperaturach.

W kazdym razie bywam, choc o roznych porach whist bo jezdzic to mi sie juz nie za bardzo chce zbyt daleko 25 km dziennie w zupelnosci mi starcza na dobre samopoczucie :lol:

Odnośnik do komentarza

Hajka Panie i Panowie ... chciałem przypomnieć o czym? takim jak Czat może wreszcie postukamy wspólnie wieczorami przy !OK , proponuję godzinę 22.00 wszyscy zjad? już do domów na swoich sprzętach co Wy na to???? będzie też o czym pogadać .... a i jakie? większe dyskusje poprowadzić .... Dragonku co ty na to :D ????

Ruszcie sie trochę .... i poklikajcie w klawiaturę dzi? o 22.00 czekam na czacie :D

Odnośnik do komentarza

...bo trzeba wyrobic pozytywny nawyk zagl?dania na czat ,wowczas zawsze ktos bedzie :D albo wyznaczyc dyzury :D :lol:ja ze swojej strony moge polecic uzytkownika Dragona ,takze zrobmy sonde kto za dyzurami na czacie ,glowny dyzurny na pewno sie nie obrazi a napewno ucieszy ze zostal mianowany na tak zaszczytne stanowisko,naprawde sprawe polecam do rozważenia wtrybie pilnym! :P !OK

bylem teraz tj.20:12 na czacie nikogo.. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...