Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2014.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,w poniedziałek obejrzałem to moto - http://olx.pl/oferta...html#dab10f1e79 , umówiłem się z właścicielem na niedzielę ,na ,,szybszą jazdę,, co by Włocha trochę przepędzić gdzieś gdzie można się rozpędzić prawie do maksa.Ogólnie skuter ten w bardzo ładnym stanie,silnik suchutki ,napęd cichy i płynnie pracujący stan adekwatny na moje oko z przebiegiem, tylna opon do wymiany - właściciel powiedział,że była naprawiana i lepiej ją wymienić.

Mam pytanie czy mógłby Ktoś z kolegów z Bydzi podjechać ze mną i obejrzeć ten sprzęt swym fachowym okiem?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    15

  • LWfilip

    11

  • szamot

    9

  • michu

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Wuja 69 dołóż pare złocisz i weź mojego sprzęta http://allegro.pl/su...4734399737.html

Jeszcze pare groszy bym musiał dołożyć do większego garażu :) , no i kwestia szefa ,co by powiedział gdyby się okazało ,że mam większego od niego :clapping:? .

Tak na poważnie , piękna maszyna ,kolor zacny , no ale proza życia nie pozwala na większe wydatki.

Dzięki za propozycje.

Odnośnik do komentarza

Pogoda dopisuje. Czy jest ktos chetny na wypad niedzielny w oklice Krynicy Morskiej? Moze byc inna lokalizacja. Do konca nie wiem czy mi wypali ale jak ktos bedzie chetny to zrobie wszystko zeby sie wyrwac bo moze to bedzie juz ostatnie takie kulanko w tym sezonie

Odnośnik do komentarza

Nie jestem chętny na ten wypad bo w przyszłym tygodniu jadę na firmowe pijaństwo do Kątów Rybackich :) A śmiganko uskuteczniam cały czas gdyż dojeżdżam do pracy swą Zacną :partytime: i Jej możliwości oraz wyposażenie spełniają moje oczekiwania. A w nowym sezonie będzie jeszcze lepiej. Przygody na drodze odcisnęły swoje piętno na powłoce i trzeba się będzie pokolorować. Jeśli Was to nie urazi to chętnie się pochwalę gdy będzie gotowa (Ona :) ).

P.S. Tak właściwie to w kontekście zupełnie innego tematu na forum, zastanawiam się, czy mogę tu zachwalać walory mojego pojazdu?? Trochę mnie to ubodło. Całe szczęście, że w regionach nikt nie wyjeżdża z takimi tekstami.

Pozdrawiam wszystkich jeszcze jeżdżących i tych co już w sen zimowy zapadli.

Odnośnik do komentarza

Pogoda dopisuje. Czy jest ktos chetny na wypad niedzielny w oklice Krynicy Morskiej? Moze byc inna lokalizacja. Do konca nie wiem czy mi wypali ale jak ktos bedzie chetny to zrobie wszystko zeby sie wyrwac bo moze to bedzie juz ostatnie takie kulanko w tym sezonie

Jak bedzie pogoda to chyba spotykamy się z chłopakami z Bydgoszczy w Tucholi.

Sądzę, że będzie to około 13- stej.

Jak chcesz to wpadaj.

Mój nr to 601595965

Odnośnik do komentarza

Szefem spotkania jest Szamot.

Jeszcze nie znam konkretów, ale chyba spotykamy się na pizzę w Tucholi, polatamy trochę po okolicy i do domu.

Odnośnik do komentarza

(...) Trochę mnie to ubodło. Całe szczęście, że w regionach nikt nie wyjeżdża z takimi tekstami.(...)

Nie przejmuj się, nikt tu jeszcze nigdy nie patrzył krzywym okiem na motocykle i ich użytkowników. I nie patrzy. A tamten temat? Po prostu trzeba mieć trochę wyczucia, czego niektórym najwidoczniej brakuje i w takim przypadku trzeba im delikatnie przypomnieć na jakim forum się znajdują. Ale motocykle nic z tym nie mają wspólnego, bo np. ja sam często jeżdżę motocyklem. Niestety niektórzy ich użytkownicy są chyba dość "niezrozgarnięci" i "farmazonią" dziwne dla tego forum rzeczy ;) . To faktycznie brak wyczucia czy po prostu głupota? A może zwykła arogancja?

Zrozumiałem, że chodzi o moje posty :D . Ale jak już napisałem, ja nie wypisuję na forach stricte motocyklowych tekstów typu: jaki fajny jest skuter, a jaki "kapeć" to motocykl... dodatkowo oczekując poklasku ze względu na moje "objawienia" :) . Dlatego easy...

Odnośnik do komentarza

,,Szefem spotkania jest Szamot.

Jeszcze nie znam konkretów, ale chyba spotykamy się na pizzę w Tucholi, polatamy trochę po okolicy i do domu.,,

Uważajcie na radar stojący w pobliżu mojego domu rodzinnego tzn. w Żalnie, bo wójt gminy od tej kasy zawału dostanie ;)

A na poważnie szerokości życzę ,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nie ma szefa jest tylko zamysł żeby gdzieś śmignąć. Koło 12 jak nie będzie padać to ruszamy w kierunku Tucholi na pizze lub gdzieś ,cos w kirunku Bobasa.

Dzieki za ostrzeżenie już z stamtąd dośtaliśmy fotki :). Mozę to będzie ostatnie śmiganko, :) Filip a może dobijesz ze swoim rumakiem, Było by więcej chętnych to byśmy ustalili konkretną godzine i miejsce.

Odnośnik do komentarza

Jezeli zaproszenie jest aktualne to moze trzech. Ale wtedy bysmy sie spotkali dopiero w Tucholi bo bym lecial ze Świecia. Jak co bedziemy w kontakcie

Odnośnik do komentarza

Całkiem ciekawa propozycja z tym spotkaniem w Tucholi. I tak se coś tam planowałem, więc czemu nie?? Czyli widzimy się w Tucholi.

@dr.big Wiem i zrozumiałem o co Tobie chodzi. Często, czytając posty w różnych tematach, aż mnie kusi żeby "spuścić psy z łańcucha". Myślę sobie, że nadszedł czas kiedy wielu młodych użytkowników małych skuterów dorosło do dużych sprzętów i czytają to forum. Teraz trzeba ich tylko wychować i będzie z nich pożytek. Pozdrawiam i życzę wytrwałości. :partytime:

Odnośnik do komentarza

Całkiem ciekawa propozycja z tym spotkaniem w Tucholi. I tak se coś tam planowałem, więc czemu nie?? Czyli widzimy się w Tucholi.

@dr.big Wiem i zrozumiałem o co Tobie chodzi. Często, czytając posty w różnych tematach, aż mnie kusi żeby "spuścić psy z łańcucha". Myślę sobie, że nadszedł czas kiedy wielu młodych użytkowników małych skuterów dorosło do dużych sprzętów i czytają to forum. Teraz trzeba ich tylko wychować i będzie z nich pożytek. Pozdrawiam i życzę wytrwałości. :partytime:

Moze ruszymy razem na Tuchole ?

Odnośnik do komentarza

Nie dam rady, nie mam czasu na takie wyskoki bo niedziela to dla mnie jedyny "rodzinny dzień". Pewnie i tak nie będę mógł kręcić się po okolicy Tucholi. Po prostu, dla mnie spotkanie, Wy kulanko a ja do CSW :) . Muszę jeszcze odwiedzać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...