Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomoc w zakupie uzywanego skutera


koza5810

Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszej rozmowie z Urbim postanowilem otworzyc nowy temat.Przegladajac dzisiejsze wydanie FINDLING zauwazylem coraz wiecej ogloszen o sprzedazy skuterow np.Burgmann 400 - 4 sztuki Piaggio X8 -200 -1 szt. Aprilla Leonardo 250 -1 szt . Ceny sa rozne od 900 za Aprilla do 5.690 euro za Burgmanna z 2011. Was koledzy odsylam na strone - ebay kleinanzaigen - oraz Mobille de. lub tez Auto scaut Saarland- Illingen do 50km. Tam rowniez pokazuja sie oferty sprzedazy skuterow i nie tylko.Ja z tego tytulu ze mieszkam i pracuje tutaj przez 10 miesiecy w roku oferuje w miare wolnego czasu ( niedziela i nie tylko) pomoc w znalezieniu wymarzonego :" bolidu".Zakup nalezy do Was ja pomoge w transporcie ,przechowaniu albo innego typu problemie.Prosze o podawanie na PW numeru telefonu stacjonarnego bede oddzwanial

Odnośnik do komentarza

Fajna propozycja. Zapewne część kolegów w tym i ja szukamy czegoś do jazdy.

Sorki że tak zapytam, ale gdzie jest chaczyk? Albo inaczej ile to ma kosztować. Każy ceni swój czas i wiadomo że wszystko kosztuje, dojazdy telefony i inne.

Przecież nie będziesz robił tego charytatywnie.

Odnośnik do komentarza

Nie naleze do ludzi ktorzy chca sie wzbogacic na kims innym. Napisalem - jak mi czas pozwoli - pomoge, poniewaz pochodze z tego samego regionu i nie licze na zarobek od kolegow.U mnie wystarczy dobre slowo DZIEKUJE chyba ze bede musial cos zaplacic to rozliczam sie na rachunek. To nie ja bede kupowal wy musicie poszukac i dac namiary lub tez przyjechac do mnie to razem odbierzemy i moge u siebie" przechowac " do chwili odbioru.Sam tez moglbym transport zalatwic mam odpowiednie przyczepy ale jak wspomnialem brakuje mi czasu-jestem sam.Byc moze przed zjazdem do rodziny spotkamy sie w czwartkowy wieczor. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...