Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co to za stwór UH 200


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Byłem dzisiaj w Suzuki celem przymiarki do czego? nowego i tam okazało się, że spodziewana jest dostawa jakiego? nowego sprzętu. Mianowicie UH 200 ale jeszcze sami nie wiedz? co to będzie i jakie bed? tego parametry. Może kto? mnie u?wiadomi czy warto na to czekać po podobno X-max jest już niedostępny do końca roku.

Czekam na info. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to widzę, że masz ciężki orzech do zgryzienia whist

Tak na poważnie to mogę napisać to co wiem. Burgman UH 125/200 K7 będzie następc? znanego od 2002 roku Burgmana UH 125/150. Jego prezentacja odbędzie się pod koniec wrze?nia tego roku w Paryżu zaraz po konferencji prasowej zwołanej m. in z powodu nowego Uh'atka.

Niestety jak narazie nie mam żadnych zdjęć nowego UH 200 i z tego co wiem s? one ?ci?le strzeżone.

Nowy Burgman 125/200 (najprawdopodobniej w Polsce będzie sprzedawana tylko 200- setka) będzie montowany w Hiszpanii... podobnie jak UH 150 po roku 2004, a co za tym idzie jego sprzedaż powinna ruszyć jeszcze w tym roku.

W sumie to chyba dobrze, że wchodzi nowy model Uh'atka bo aktualny model 2002- 06 nigdy nie należał do najlepiej sprzedaj?cych się skuterów w Europie :blink: .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z tego co wiem An 650 K7 pozostaje narazie w tej samej karoserii. Jedyne co się zmieni to dwie opcje wyboru największego z An' tków. Będzie wersja co? typu "GSXr" i wersja "turystyk". Nie wiem dokładnie na czym będ? polegały różnice ale takie dostałem przecieki. Pewnie już wkrótce wszystko się wyja?ni. :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie, że Uhatek będzie mieć większ? pojemno?ćwhist Ciekawi mnie jak zmieni? się osi?gi i cena:) Czy znów będzie na tyle wysoka, że lepiej będzie kupować co? innego. Chętnie potestuje nowego uhatka, jak tylko nadarzy się taka ewentualno?ć :blink: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dodam tylko, że dostępne będ? w Europie, a zatem i w Polsce modele 125 i 200

w kilku kolorach i jeszcze w tym roku

125 UH125K7 K7 blue November

125 UH125K7 K7 gray November

125 UH125K7 K7 silver December

125 UH125K7 K7 black November

200 UH200K7 K7 blue October

200 UH200K7 K7 gray October

200 UH200K7 K7 silver November

200 UH200K7 K7 black October

Co do wygl?du to narazie jest to tajemnica :blink:

I nie zapominajcie, że Burgmany powinni?cie kupować wył?cznie w Lublinie whist

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
I nie zapominajcie, że Burgmany powinni?cie kupować wył?cznie w Lublinie whist

Qwaki... nie mam do Ciebie siły :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja swoje skutery kupuje i serwisuję wła?nie tam (w LCM SOKÓŁ) :) i dlatego polecam tych chłopaków i t? firmę. Osobi?cie jestem bardzo zadowolony z ich obsługi i serwisu. B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przecież cały czas chłopaki z Lublina woż? sprzęty po całej Polsce a nawet do Bułgarii(2xAN400) i na wschód (byłe ZSRR)

Odnośnik do komentarza

No rzeczywiście ładniutki. No i ten fantastyczny schowek. Około 320km zasięgu na zbiorniku. I właśnie takiego "króla skuterów" mógłbym posiadać, gdybym chciał rozwiązać swoje problemy komunikacyjne w mieście.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...