Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ZAKOŃCZENIE SEZONU !


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Z tego co wiem, to jakaś zmiana miejsca noclegu będzie, impreza więc AKTUALNA!

MAKI zapodaj szczegóły, bo ja przez pośrednika tylko wiem...

Dziś po południu szukałem miejsca noclegowego w pobliżu mojego MSD (Miejsca Stałej Dyslokacji ) .

Niestety okazało się że nie będą mieli nawet na sobotę jednego pokoju . Na jutro Bartheez ma się rozejrzeć po okolicznych Pensjonatach i da na pewno znać . Myślę że jeszcze nic straconego i do jutra sprawa się rypnie .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • boochos

    15

  • jaro_4setka

    15

  • MAKI

    7

  • CZARO

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy ja jednak odpuszczam po przemyśleniach wieczorowo-nocnych... pracę kończę o 22-giej w sobotę,dojechał bym dopiero w okolicach północy a wyjechać musiał bym w niedzielę najpóźniej o 7 rano,czyli wstać musiałbym około 6. reasumując bardzo żałuję że nie doszło do spotkania w pierwszym terminie osób było by więcej niż w tym terminie który teraz jest rozpatrywany,szkoda że pierwszy termin został przesunięty.. Dobrej zabawy pozostaje mi Wam życzyć. pozdr.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przed chwilą dostałem tel. od Bartheeza !

Pokoje są zamówione w Dos Patos 70PLN od osoby ze śniadaniem

- 1pokój -2osobowy dla Artura BB jego połówki + pupil

- 1pokój - 4osobowy dla ferajny z podlasia + ( Kominiarz ! )

Helou !!! Jacek odezwij się ! Trzymamy miejsce dla Ciebie !

Czyli plan B zrealizowany

A teraz deklaracje : kto przyjeżdża czym . 2oo będzie można zostawić u mnie na posesji ,auta pod pensjonatem mają parking nie strzeżony ale monitorowany .

Odnośnik do komentarza

będę na 18:00, ałtem, ale negocjuję już z jednym Burgmaniakiem zajęcie miejsca pasażera na jego rumaku..., tak więc kask i resztę biorę ze sobą

PS. MAKI, skoro cena jest taka przystępna, to może Doktorek też będzie...? Byłby reprezentant zachodnich Mazur...

Odnośnik do komentarza

Ja będę na burgmanie,może to moja ostatnia wycieczka tym sprzętem, a więc trzeba jeszcze trochę km.nawinąć...będę w Ełku około 15...Jestem ciekaw z kim Szymon negocjuje...Romek uważaj Szymon mocno ściska nogami... ;-)

Odnośnik do komentarza

Nie ściska, Nie ściska... Tylko delikatnie opasuje, bez ocierania.

Jaro, Ty zazdrośniku!

PS. Bartheez, jeśli to jest to, o czym rozmawialiśmy, to Wow! Wszystkim oko zbieleje!

Odnośnik do komentarza

Panowie poproszę o info jeśli znajdzie się podwójne miejsce noclegowe w dos patos na sobotę. Jeśli tak to chętnie z Paulą dołączymy do zamknięcia sezonu w pogodnym Ełcku:D

Z dziką rozkoszą przypędzimy na burku-bureczku:D

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą dostałem tel. od Bartheeza !

Pokoje są zamówione w Dos Patos 70PLN od osoby ze śniadaniem

- 1pokój -2osobowy dla Artura BB jego połówki + pupil

- 1pokój - 4osobowy dla ferajny z podlasia + ( Kominiarz ! )

Helou !!! Jacek odezwij się ! Trzymamy miejsce dla Ciebie !

Czyli plan B zrealizowany

A teraz deklaracje : kto przyjeżdża czym . 2oo będzie można zostawić u mnie na posesji ,auta pod pensjonatem mają parking nie strzeżony ale monitorowany .

Hej Maki ,dzięki że trzymasz dla mnie miejsce ,nie byłem pewien czy pojadę bo byłem trochę chory ,jutro do was dołączę na 2oo Burgmankiem ok południa mój tel. 502053565

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cieszą mnie takie info .! :clapping:

Dla Mateo za chwilę robię rezerwację tylko nie wiem czy uda mi się zrobić w Dos Patos - się bedę starał :laughing: .

Jak już wcześniej wspominałem stajnia dla waszych rumaków znajdować się będzie przy ul. Zamkowej boks 9 - Zjeżdżając z ul. Wojska Polskiego (visa vis ) dużego kościoła w stronę jeziora przejeżdżając przez most i obok zamku - za zamkiem po lewej stronie stajnia w jasnozielonym kolorze .

Na godz. od. 19.30 zarezerwowany mamy stół na ok 12-14 osób . Do tej godz posiedzimy u mnie na tarasie przy swojej roboty trunkach i ewentualnie kiełbie z ognicha .

A więc czekam i do zobaczyska .

Aha jakby co tel. do mnie 607367636

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie Mateo masz zarezerwowany pokój 2 osobowy ze śniadaniem 150 m od Dos Patos , w Kuźni Smaku . Po przyjeździe do Ełku podjedź do mnie na chatę , a ja ci wszystko wytłumaczę lub zadzwoń .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie Mateo masz zarezerwowany pokój 2 osobowy ze śniadaniem 150 m od Dos Patos , w Kuźni Smaku .

I znowu nici ze spotkania z Mateo :msn-cry::helpsmilie: . Właśnie dostałem tel. że nie przyjedzie - nagły wyjazd w trasę . No trudno może w końcu kiedyś będzie ten następny raz .

Do zobaczyska! Mam nadzieję, że moja staruszka da radę.

Moja pomimo że podchodzi pod półwiecze tooo jeszcze daje radę :msn-wink: .

Ooohhoo ! Szymon ty o moto piszesz ? Ajajaj :laughing::batman:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Noo i stało się . Sezon 2014 w W-M oraz Podlaskim uważam za zamknięty ( to nie znaczy że nie możemy jeździć dalej ! ) . Dzięki wszystkim za przybycie , zabawę , nocne kawały i za wycieczkę drugiego dnia szlakiem Wielkich jezior Mazurskich .

Teraz czas na przygotowania do następnego spotkania Kuligowego .Od jutra zbieram kasę na następną iprę co by potem nie być rozczarowanym .

Pozdrawiam wszystkich i do następnego .

P.S

Dla artura bb i Ewy wypoczynek jeszcze się nie skończył .

Odnośnik do komentarza

Serdeczne podziękowania za miłą imprezę dla organizatrów i uczestników tego spotkania .Do domu dojchałem cało bez żadnych niespodzianek i przygód ,szybki prysznic i zimne piwko :-) .Pozdrawiam i do następnego spotkania

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wróciliśmy do domu cało i zdrowo ok.18- tej

Dziękujemy za super przyjęcie, spotkanie, wycieczkę, niezapomniane wrażenia i w ogóle za wszystko... :clapping::notworthy:

Jak ogarnę zdjęcia to zrobię małą relację z fotkami.Pozdrawiamy. :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...