Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Podkładki Klubowe pod tablice rejestracyjną


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    19

  • Artix

    6

  • Kubo

    6

  • Pavulon

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pozwolilem sobie zebrac do kupy zamowienia ( z nudow )

1. Artix 2

2. rafalek13c 1

3. Pleban 1

4. ERMI 1

5. rudy_56 1

6. Pavulon 1

7. pawel883 2

8. pablos 2

9. bogumilek 1

10. brzoza2 1

11. drogowiec 1

12. Kubo 4

13. Svempas 1

14. scottie 2

15. Trebor 1

16. ciochin 2

17. dacja 1

18. Siodel 1

19. zegar 1

20. Ravenka 2

21. ciachu 1

22. Konrad 1

23. pawko 1

24. Wojtecki 1

25. wentyl 1

26. TALKA 1

27. magduska 1

28. pidzam 2

29. VoYtaZ 1

30. Rysiek 1

31. ja-rek 1

32. RobB. 2

33. Matador 1

34. szuwarek 2

35. macio 1

36. shrek 2

37. Paweł 1

38. Spinka 1

39. Komar 1 co by sie szybciej zrastal

40. Hoffi 1

41. zenek20 2

42. worlan50 1

43. Jerzyk 1

44. Artur 1

45. Kacza 1

46. Cappo 1

Suma 60 szt

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mariusz, je?li jest taka możliwo?ć, to chciałbym podkładki odebrać na zlocie w Firleju... Kaskę mogę CI przelać na konto, b?dĽ także na firleju oddać...

Poza tym nadmienię, iż kamizelki je?li będ? już zrobione, także chciałbym w Firleju odebrać...

A tak nawiasem mówi?c to podkładki wyszły ZAJEBI|CIE... Napewno żadnej nie wypuszcze wraz ze sprzedaż? jakich? 2-kółek... a 4 to choć zapas będe miał, bo nie wiadomo kiedy powtórka z zamawiania... ;)

Pozdrawiam, Kuba :D

Odnośnik do komentarza

No w końcu wiadomo na co się decydujemy. Byłbym co prawda zwolennikiem, żeby podkładka była z ramk? (na ‘zatrzaski’ – jak samochodowe), aby nie było konieczno?ci przewiercania samej tablicy. Ale przyznaje, że podkładka podoba i się, więc proszę o sprzedanie /kupuję/ – je?li to nie za póĽno – 1 szt.

Dla mnie, to prosiłbym wysyłkowo.

No i tu potrzebna byłaby jaka? informacja odno?nie ‘?cieżki’ na uregulowanie płatno?ci oraz ostateczna cena.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Je?li jest taka możliwo?ć to odpiore podkładki w Firleju (jak by kamizelka była to też). Kaska ja Burgi wolisz: przelew, albo cash w Firleju.

C U soon. :)

Odnośnik do komentarza

Hmmm... Hmmm.... Ale ładna podkładka na ładnym skuterku... :) Mam nadzieję że zostanie na nim wraz z tablic?... :) . Ja też sobie tak? zamówiłem i przykręcę j? do... Ypki :o ( Mariusz - pozdro ;) )

Odnośnik do komentarza

Jezeli jest mozliwosc...prosil bym rowniez o jedna podkladeczke :o

ale wysylka :) poniewaz nie mam mozliwosci w najblizszym czasie mozliwosci odebrania osobiscie...;/

a do nowego nabytku bardzo bedzie pasowac :);)

pozdrawiam

Kacza

Odnośnik do komentarza

Hehe Mariusz chyba jakas przyczepke do silvera bedzie musial sobie skolowac zeby zapakowac te ramki , kamizelki i ... gatki na zmiane ;)

Postaram sie byc jutro w Mlynie ( na chwilke zeby tylko odebrac rameczke i wrocic do pracy ;) )

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mariusz podaj cenę podkładki i koszt przesyłki , my?lę że wystarczy w kopercie b?belkowej.

Panowie... narazie wysyłk? nie będę się zajmował bo po prostu nie mam na to w tej chwili czasu. Może po Firleju jak będzie chwila to możemy o tym pomy?leć (o ile jeszcze zostan?).

Podkładki będ? do odioru dzi? na spotkaniu w Starym Młynie oraz na najbliższym zlocie w Firleju.

Zreszt? ogólnie uważam, że takie produkty jak naszywki, naklejki czy wła?nie podkładki pod tablice powinny być odbierane podczas zlotów ogólnopolskich lub dużych spotów.

Odnośnik do komentarza

Mariusz a czy będzie możliwo?ć kupna również klubowej nalepy i naszywki wraz z podkładk? ?? Ja to wszystko zapłace, lecz mnie na firleju być nie może ponieważ nie mam jeszcze niestety prawka w ręce więc się w polske nie wyrywam !V .

Sprawa wygladała by tak że za mnie odebrałby to na Firleju Dylus i zapłacił, a jak wróci na chate to ja to odbiore.

Dałoby rade?? :D

Pozdro

Wojtek

Odnośnik do komentarza

Mariusz , nikt w czasie składania zamówienia nie zwrócił mi uwagi że odbiór tego typu gadżetów możliwy jest tylko na zlocie , a w tym konkretnym przypadku na Firleju . My?lałem że moja identyfikacja z ruchem maksi skuterowym w tym roku będzie gadżetowa /podkładka, kamizelka z logo , naklejka, naszywka/ oraz uczestnictwo w forum . To pozwoliłoby mi się zbliżyć do was , a w następnym roku jak czas pozwoli , urwać się na który? ze zlotów i spędzić kilka chwil w w szerszym gronie.Miałem też nadzieję że pokazuj?c te gadżety na terenie Zgorzelca i okolic , zaktywizuję poszczególnych skutermaniaków, oraz zareklamuję tak zaszczytne grono ludzi pozytywnie zakręconych . Jeżeli jest ustalenie odgórnie, że gadżety te kupujemy tylko na zlotach i dużych spotach to mówi się trudno , poczekam , chociaż w moim wieku to różnie to bywa z czekaniem - można nie doczekać i co wtedy?

Ps. Orzech zgodził się na wysyłkę kamizelki z logo i napisem , ale chyba muszę zmienić zamówienie , na czyst? bez nadruku żeby być w porz?dku z ustaleniami rady starszych, czy też nie?

Widzę że trzeba zadawać tu więcej pytań , bo kto pyta ten nie bł?dzi. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jeżeli jest ustalenie odgórnie, że gadżety te kupujemy tylko na zlotach i dużych spotach to mówi się trudno , poczekam , chociaż  w moim wieku to różnie to bywa z czekaniem - można nie doczekać i co wtedy?

Zaraz po Firleju jak będzie tylko chwila to wy?lę Ci podkładkę i naklejki.

Przypomnij się na PM po tym weekendzie a postaram się najszybciej jak to możliwe wysłać Ci gadżety.

Sprawa wygladała by tak że za mnie odebrałby to na Firleju Dylus i zapłacił, a jak wróci na chate to ja to odbiore.

Dałoby rade??

Nie ma problemu... niech się do mnie zgłosi w Firleju.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe ja oczywi?cie także na Firleju odbiorę swoje 4szt. :) Dobrze że TOTO takie małe, bo nie będzie takich problemów z załadunkiem jak w przypadku kasku w Wawce :) ...

Pozdrówkas, Kuba :) vel. Wypłosz :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W związku z dużą ilością chętnych i pytań na priva odnośnie podkładek pod tablice rejestracyjne chciałem poinformować, że są one ponownie dostępne. Pierwsza partia 50 sztuk rozeszła się szybciej niż myślałem. Dla przypomnienia... tak wyglądają. Koszt finalny 10 pln.

Li4vLi4vLi4vLi4vLi4vaW1nL3NpbHZlcndpbmcvMDEzLmpwZyZxPTEwMCZhb2U9MQ==.jpg

Wszystkich chętnych proszę o kontakt na PM.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzi? wysłałem partie podkładek. Pani na poczcie miała mnie do?ć jak zobaczyła ilo?ć kopert :D

W niektórych przesyłkach doł?czyłem drobne bonusy :D

Czekam na potwierdzenie czy wszystko do Was dotarło (tu lub PM).

Odnośnik do komentarza

A może kto? chce kupić podkładkę razem z legendarn? wkrótce tablic? WH 1050 tak jak na zdjęciu?? Żartuję...To przecież bezcenny eksponat, mam nadzieję że kiedy? za niego dom zbuduję .... :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...