Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenie s2014


janus60

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie! Wielkie dzięki wszystkim którzy się pojawili i to tak punktualnie(!) za tak mile nabite kolejne km. Pogada nam super dopisała, policja też - tym razem logicznie planując poprowadzenie parady i zabezpieczenie skrzyżowań . Po zwiedzeniu poznańskich ulic polecieliśmy do Puszczykowa na pyszny domowy obiad ( Tomek był w rozterce i nie wiedział co zamawiać - tyle było pysznych alternatyw ;) Później przelot do Stęszewa gdzie czekało na nas ognisko ,kiełbaski i ogórki od teściowej.....ale smakowały! tym co zdążyli się załapać....

Jutro powtórka z rozrywki z tym, że bierzemy pasażerki na plecy ;) Spotykamy się na Orlenie w Środzie Wlkp. ,tym przy głównej trasie , o godz. 14.45. Reszta wg planu organizatorów .

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza

Witaj Marku! Pamiętamy i będziemy!

Tej wiara! Poznanioki! Ruszcie d..y z foteli i dołączcie do ekipy! Ruszamy z BP przy wiadukcie górczyńskim w niedzielę , godzinę podamy w piątek wieczorem po konsultacji z Leo i Kaktusem. Do zobaczenia! p.s. Tomek jak zdrowie? Dobijesz do Leszna?

Odnośnik do komentarza

Mnie co prawda nie będzie ale pamiętajcie - w niedzielę jest maraton więc będą zamknięte drogi w Poznaniu. Czyli dłużej może trwać dojazd na BP.

Ja nadal bez skuta :( a do tego brat i siostra biegną w maratonie więc będę kibicował.

Przyjemności!!!

Odnośnik do komentarza

Arku, to że Ty pamiętasz to byłem przekonany ale są jeszcze inni do których tak miło zaapelowałeś a także koledzy z innych okolicznych miejscowości takich jak Głogów, Kościan, Rawicz którzy odzywali się na forum. Wjazd na rynek jest od 11,00 więc jak byście z Górczyna wyjechali ok. 10,00 to moglibyśmy się spotkać na wlocie od Poznania ok. 10,45 koło KFC przy Lotosie. Pierwsze rondo na ul. Poznańskiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...