Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Organizacja szkoleń / Gymkhana


Bad Method

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie jest pomysł: jazdy doszkalające - gymkhana pod okiem doświadczonego instruktora.

Burgmaniak Pilot wstępnie wyraził oględne zainteresowanie tematem (szkolił min. Karolinę, która swego czasu wrzucała filmy ze swoimi przejazdami na forum).

Myślę, że jazda po torze wytyczonym na placu, poza dostarczeniem masy zabawy może być też niezwykle cenną nauką, pozwalającą poznać limity maszyny i poprawić

panowanie nad moto, a w związku z tym sprawność jazy i bezpieczeństwo.

Jeżeli zebrałaby się Nas jakaś grupka, to możemy wspólnymi siłami pomyśleć o jakimś placu, nawet jeżeli trzeba by coś wynająć (?)

Chętni?

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie mam nic przeciwko pięćdziesiątkom :) Czas, cena, to wszystko pewnie do uzgodnienia, ale największym problemem i tak pozostaje plac, a tutaj widzę ciemność.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jestem chętny jeśli znajdzie się plac.

Miałem okazję w tym roku na Burgmanii pojeździć w mini gymkhanie i uważam, że jest to świetny sposób na doskonalenie jazdy.

Odnośnik do komentarza

Można spróbować podbić do MSM - dzwoniłem do nich zapisać się na kurs "A" ale w tym roku już nie prowadzą a wiem że mają własny plac.

Skoro mają i jest pusty - może będą chętni odpłatnie go wypożyczyć :)

Odnośnik do komentarza

W Krakowie niestety placu nie załatwię, ale w Nowym Sączu być może (głowy nie daję) byłoby to do przeskoczenia. Jak Zenek chętny to i ja też, o ile cena była by akceptowalna

Odnośnik do komentarza

Jakkolwiek Nowy Sącz to nie problem, to komplikacje logistyczne mogą całą zabawę położyć, bo w mojej obecnej sytuacji (etat/firma po godzinach/1,5 roczny syn z energią turbodoładowanej R1/przeprowadzka) wyjazd z krk na

kilka grubych godzin to wyzwanie... Ale daj znać czy plac jest możliwy, w końcu i tak trzeba przekonać Pilota do takiej wyprawy na pierwszym miejscu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...