Skocz do zawartości
Forum Burgmania

czy ktos posiada skuter aprilia atlantic ?


Gość Pablo274

Rekomendowane odpowiedzi

Tak temat opisałem w rozdziale technicznym i mam jeszcze pare pytan co do serwisowania tego skutera oraz samej jazdy na nim badz jego niezawodnosci jak? podobno posiada przynajmiej tak mówi? szwajcarzy u których firma aprilia robi wszystko aby kupowali te skutery i byli z nich zadowoleni w przeciwienstwie do naszego kraju gdzie już dłuższy czas staram się znalesc jakis serwis ,który obecnie się zajmuje serwisem i częsciami tej marki a jesli juz się kto? niby zajmuje to mówi,że mi odpowie za półtora miesi?ca ile kosztuje dana częsc i na kiedy będzie w kraju-ręce opadaj?, może macie jakie? pomysły ?????

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wła?nie to jest główny powód dla którego nie kupiłem do tej pory Atlantica 500 :) . Jedno do?wiadczenie z Aprili? mi wystarczy :)

Z oficjalnym przedstawicielstwem Aprilii na PL to dałbym sobie spokój- szkoda nerwów :lol:

Je?li miałbym polecić kogo? w Polsce to najszybciej go?cia na którego mówimy "siciliani" :) Prowadzi on firmę o nazwie MID we Wrocławiu. Zadzwoń do nich i zapytaj o możliwo?ć sprowadzenia poszczególnych czę?ci z Włoch. Je?li się zgodz? to napewno u nich będziesz to miał najszybciej.

Podaje telefon:

(71) 315 26 17 lub kom 503 095 365

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

hmmm witam sam nie posiadam takiego ale codziennie mam z nim styczno?ć no i jestem spokrewniony z jego wła?cicielem

musze powiedzieć że to naprawde bezawaryjny sprzęt tylko trzeba odpowiednio o niego dbać (jak o wszystko zreszt?)

no i wymieniać elemęty eksploatacyjne na czas (takie jak paski :) aby się nie rwały)

a historie że s? problemy z dostaniem czę?ci ....................................... :lol:

atlanta ma już ponad 30ty? przebiegu bez problemów (no prawie czasami się same ?ruby odkręcaj? :) )

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie wszystkich dziękuję za telefon do wrocławia jeszczew tam nie dzwoniłem jutro to zrobię natomiast ja zajmuję się napraw? elektroniki samochodowej i odkryłem dzis ,że w moimn testerze s? wszystkie włoskie motocykle także ułatmi mi to naprawę mojego skuterka i gdyby kto? miał jakie? problemy z jak?? włoszczyzn? to zapraszam i w miarę możliwo?ci to pomogę ,natomiast na temat bezawaryjnosci aprili czytałem i słyszałem bardzo dużo także mimo drobnych problemów chyba będę zadowolony i doł?czę do niektórych drwi?cych z aprili burgmaniaków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...