Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zabawa - jakie to auto?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie całkiem... on jest bardzo podobny do El Camino trzeciej generacji, ale, jak już napisał Trenex, to "raczej" Chevele SS :) ...

PS. A co do El Camino, to słyszałem, że podobno "Farmer" takowy restaurował ;) ... ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    32

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    27

  • Lucjan73

    19

  • Barteq

    12

A to nie wiem, mnie zawsze bardziej interesowały wesje czwartej generacji produkowane od roku 1973 :) ....

I to, swojego czasu, naprawdę mocno :D .

Ty uważasz, że ja zgadłem, ja uważam że ... to Trenex :) ... Niech stracę ;) , to on coś wrzuca.

Odnośnik do komentarza

No i dzięki temu zagłębiam się znowu w literaturę o El Camino ;) ...

Edit: Przyznaję Ci Justa rację :) ... W trakcie produkcji ok. roku 1970 doszło do pewnych zmian... To faktycznie El Camino -> http://www.google.de...ved=0CEQQrQMwDA

Widzę, że muszę się zredukować do produktów europejskich ;) ... A najlepiej polskich powojennych ;) ...

Przynajmniej może nie "strzelę babola" ;) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Twój ruch.

A miało być bez polityki :Jumpy:

07bd18880c21c202med.jpg

A tak poważnie to się poddaję.

Jestem za "cienki w uszach" aby mieć pomysły w tym temacie :frusty:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

OT, ależ tu igraszki Irek zarzuca ? Choć ja w branży to nie wpadłem na to. Gratki !

Dla rozluźnienia proponuję. Co to za okaz ?

6bea6bb10013fe6583866cda43970b82.jpg

Odnośnik do komentarza

Porsche Macana taki "pomniejszony" Cayenne

Ja dzisiaj we Wrocławiu spotkałem takie cudo, był na tablicach z Berlina. Robert byłeś we Wrocławiu i nie zadzwoniłeś :frusty:

dmc-lamborghini-aventador-by-autoproject-d_3.jpg

Odnośnik do komentarza

Gdzie tam, ja jestem po prostu zagorzałym fanem smarta CDI, a nie Aventadora :D .

Robert zapodajesz kolejne zadanie.

A powiem Wam że we Wrocławiu taki Aventador to z moim Polo nie miał szans :wink1: . Zwykłe torowisko tramwajowe i już zwalniał do 5 km/h a ja mogę spokojnie jechać 50 km/h. Po co komu taikie auto którym nie można się poruszać w Polskim mieście :D

Odnośnik do komentarza

Lucek, smarcikiem dieslem bym załatwił Twoje Polo na szaro ;) ... Bo smart to czysta sportowina od kiedy dali mu 54 KM ;):D ...

bbbbb.JPG

Edit: Zgadza się :) .

Warto wspomnieć o pojemności silników, co robiło w tamtych czasach z nich samochód sportowy-> 1,3l, 1,6 i największy, czysto rajdowy (500 sztuk) 1,8l o mocy 175 KM :o ...

No ale przy wadze samochodu od 710 do 750 kg to już było bardzo dużo :) . Małe to, szoruje się prawie dupą po ziemi, trzyma się super drogi, no i wypierd ma zaj..... :D . I to "zwykłe ;) " 1,6.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...