Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jak przewieźć koło rowerowe na skuterze lub inne "gabaryty"?


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej to chyba do pleców sobie przyczepić albo wziąć plecak turystyczny ze sprzączkami, plecak na plecy i koło przymocować do plecaka + trochę strapów (opasek plastikowych).

Odnośnik do komentarza

Witam

Takie nietypowe pytanie. Ma ktoś doświadczenie jak najlepiej przewieźć koło rowerowe 28 cali na skuterze?

Na takie "nietypowe" pytania został stworzony dział "off topic" a w ogólnych zaśmiecasz tylko forum.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Myślę, że do pleców to lepiej takiego koła nie przyczepiać, bo piasta wyjdzie Ci na wysokościu któregoś kręgu kręgosłupa...

Ja bym kombinował "pająkiem" przyczepić z tyłu, częściowo do siedzenia, częściowo do płyty pod kufer (który powinieneś zdemontować).

pzdr

Odnośnik do komentarza

ogólnie temat do śmiechu hehehhe :Jumpy:

ale

je osobiście czasem przewożę różne ponadwymiarowe "gabaryty" na moto więc mogę ci doradzić,

osobiście bym podłożył jakąś podkładkę na górną część kufra ( karton, bluza itp) cokolwiek by nie porysować kufra.

Na tą podkładkę,

koło na płasko, i porządne zamocowanie go ( "pająk" + gumy ).

p.s.

Z takich dziwnych rzeczy co wiozłem to:

duży kosz na bieliznę ( 40x50x100 )

rolety okienne ( długość 150)

rowerek dziecięcy ( mały 16 cali)

kontener piwa :laughing:

ogólnie to wpadam do sklepu i czasem coś się fajnego trafi to kupuję a po wyjściu ze sklepu zonk bo zapomniałem że skutem jestem .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Co za problem przewieźć jakieś tam koło...

overloaded_003.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i sprzęt też już inny... znaczy "kręci się..." ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wykręcić szprychy , schować w buty :lightbulb: , piasty do kufra lub pod kanapę a obręcz przewiesić przez plecy jak szarfę . :fish:

Odnośnik do komentarza

To pozostając w duchu tematu: czy ma ktoś pomysł jak przewieźć na skuterze rakietę tenisową nie biorąc ze sobą plecaka? :) Myślałem, żeby dorobić sobie jakiś uchwyt do rączki pasażera i przymocować do niego rakietę. Nie lubię jeździć z plecakiem (nie z plecaczkiem :) ).

Odnośnik do komentarza

A nie myśleliście, żeby po prostu przywiązać sznurkiem i ciągnąć? Ew. podczepić kilka balonów z helem, żeby nie szurało po ziemi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...