Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jesień na Mierzei Wiślanej 3 - 5. października .2014r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    10

  • siemik

    10

  • michu

    6

  • subaru gtb320

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Statorki również dziękują za wspólną zabawę. Gdybym tam nie był, nie uwierzyłbym, że może być tak fajnie.

No i kapelusze z głów dla Siemika!

(Foto i wideo wkrótce).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sonorki również bardzo dziękują za mily i jakże sympatyczny weekend. No cóż tu dodawać...,było jak zawsze czyli zaje#*&cie!!!!! Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla organizatorów zamieszania czyli calej familii Siemikowatych!!! Pozdrowienia i do następnego!! ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzytro i Foczka również dziękują za miłe spotkanie i Siemikowi za ogarnięcie tematu.Ps.Siemiczku nie bojaj kaska dotrze na konto (zakręcony troszkę byłem)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gadu ,gadu chłop śliwki rwie , biblioteka się pali a ja nic ;)

Co tu pisać jak już wszystko zostało napisane , jak zawsze super fajnie a nawet i lepiej ,

Siemik zaskakuje co roku co by nie było ;)

Dziękujemy

Strażak&Patrycja

Odnośnik do komentarza

Dotarłem na chatę.

Jak zwykle było za krótko, ale i za to wam dziękuje.

SIEMIK NA PREZYDENTA a Paździochom wszystkim trzem dzięki dzięki za... Oni już wiedzą ;-)

Ku Pamięci:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skoro Jarek już w domu to uznaję tegoroczną Mierzeje za zakończoną.Dzięki Wszystkim za super zabawę a Siemikom za jak zawsze perfekcyjną organizację.Do zobaczyska za rok.

Odnośnik do komentarza

To już tydzień minął.

Pamiętacie jeszcze? No to dla przypomnienia:

Film jest nie publiczny, więc nie znajdziecie go ot tak po prostu na YT. (pewnie nie każdy sobie życzy być publicznym.)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Nie ma co dziękować. To dla mnie i mojej familii było zaszczytem zorganizować takie spotkanie.

To My z Sylwią i Anią dziękujemy że podobało się wszystkim, którym się podobało.

Dziękujemy za spotkanie z starymi znajomymi i z tymi, któży byli po raz pierwszy.

ps. po spotkaniu została jasna kurtka z zapachem ogniska. Jest już wyprana i czeka na właściciela.

Pozdrawiają Siemiki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Strzałeczka!

Kojarzycie takiego gościa który przyjechał na Mierzeję BMW zamiast Królem, latał po plaży z elektronicznym papierosem w jednej ręce i kamerą w drugiej?

No pewnie, że kojarzycie, to Krzytro.

A poniżej jego filmik w którym odrobinę maczałem palce (ustawiajcie jakość kółeczkiem zębatym na 720p) .

[media=]

[/media]
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...