Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moto-Italia Scooter Festival w najbliższą sobotę 23 sierpnia Warszawa


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż przyszła Panna Młoda będzie wiedziała że na Burgmaniaków zawsze można liczyć.

Było bardzo miło i sympatycznie,DZIĘKI. :clapping::notworthy: !OKK

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłem ,widziałem,posłuchałem.Atmosfera fajna,Sydney dał ekstra koncert(pierwszy raz słyszałem go na żywo).No to teraz zobaczymy co się będzie działo jak się ludziska po przesiadają z puszek na 125-tki.Ale to czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wczoraj wieczorem zostaliśmy poproszeni o zabezpieczenie parady i razem z chłopakami z Fundacji FJŚ - Jednym Śladem/ supportowaliśmy przejazd razem Flyman'em i Artix'em z Gosią.

Zrobiliśmy trochę szumu...(DJ "zainstalowany" na APE'ce mocno pogrywał) szczególnie na Warszawskiej Starej Pradze gdzie zakończyliśmy przejazd pod Klubem Bazar.

Podziękowania dla całej ekipy Burgmanii, która przybyła na Festival a w imieniu FJŚ i ekipy Moto-Italia specjalne THX za pomoc przy zabezpieczeniu nocnej parady.

Ciesze się, że takie imprezy, stricte skuterowe są organizowane, bo poza naszym corocznym zlotem Klubu należą raczej do rzadkości. Warto więc pomagać i wpierać ich twórców.

Zdjęcia wrzucę później.

Tap by dualsim

Odnośnik do komentarza

Fajna impreza co prawda dotarłem na after, ale tam poznałem z kolegą Rafałem fajne klubowiczki z Vespa klub . Pozdrawiam Anię, Magdę i Rafała. Trzeba powtórzyć to spotkanie :) Było miło i sympatycznie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z małym poślizgiem drzucam swoje foteczki. Żałuję, że nie byłem na drugiej, wieczornej części imprezy. Domyślam się że było też tak super jak na Pułwskiej.

Spotkaliśmy się wg założeń... i podziwialiśmy kolejnego w rodzinie, tym razem bordowego "szerszenia"

1.jpg

... atmosfera była jak zwykle rodzinna i możemy poznać nowego bohatera 2 planu..

2.jpg

.. przejazd ul. Puławską odbyl się po królewsku. Kierowcy 4oo nas podziwiali.. chyba z zazdrością i niecierpliwością przed jutrzejszym dniem wejścia ustawy o 125cm..

3.jpg

.. na miejscu było plażowo, leżaczki niczym w słonecznej Italii..

4.jpg

... również w b.przyjacielskiej atmosferze prezentowały się sprzęty...

5.jpg

... koncertowo również było, że aż czapki z głów, jak zapodał swoją nutę Polacco

6.jpg

... był też bardzo fachowy kolega od akumlatorow na modyfikowanym przez siebie Vectrixie, który obiecał nas odwiedzić na spocie

7.jpg

... co niektórzy urwaliśmy się nieco wcześniej, bo obowiązki i inne... i udaliśmy się do Palermo na krótkiego loda

8.jpg

.. a przy rozstaniu zrobiło się wesoło - weselnie.. aż musieliśmy złożyć autografy, ja maznolem szybko Maxi2oo ;) reszta fotek >>TUTAJ

Pokażcie fotki z wieczornej części (palce lizać) chcemy wiedzieć czego mamy żałować :(

9.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...