Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Drugie Zachodniopomorskie Spotkanie u Rybaka


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    10

  • SlawoyAMD

    7

  • Urbi

    7

  • bilety

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

No i jak zwykle mnie brak po raz drugi.Urbi - żółta kartka

Przepraszam bardzo, ale na czwartkowym spotkaniu padały różne niepewne do końca deklaracje i było trochę zamieszania...

Przypomnij mi imię i czy będziesz sam czy z osobą towarzyszącą (imię również mile widziane)... ;-)

Odnośnik do komentarza

Wojtek,na czwartkowym spotkaniu obok domu Arka sam czytales moj post.Przypomne.grota10 z malzonka .18-19 godz przybycia.Cos przywioze---(0prucz zony} Grzesiek

czyli jak elvis napisal

Odnośnik do komentarza

Wojtku, mała nadinterpretacja z twojej strony, powiedziałem na spotkaniu iż postaram się pojawić(liczba pojedyńcza) (nie że się pojawimy(liczba mnoga)) około 18.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Imponująca lista ... chyba wezmę namiot by zostać na noc ... :)

A tutaj ten sam serwis meteo ... czyli pogodynka ...

23.08%2Bpogoda.jpg

:) co znaczy, że MOŻE padać, jak napisałem. Dlatego warto zabrać coś na wszelki wypadek. Gdyby rożne serwisy podawały mniej więcej słonecznie i bezdeszczowo, to bym nic nie pisał. A tak na marginesie zwróć uwagę, że pogodynka podaje rożne "rodzaje" prognozy i według rożnych modeli. Stąd mogą być rozbieżności. W meteorologia nie ma nic na pewno. Wierz mi, trochę się na tym znam :) A oto różnice między zdjęciami, które umieściłeś:

http://www.pogodynka.pl/polska/prognozysynoptyczne

http://www.pogodynka.pl/polska/prognozynumeryczne

PS

Przepraszam za ten dydaktyczny OT :)

Hej ludziska! Chciałbym przypomnieć to, co wczoraj Marek mówił na spocie:

1. Ubieramy się luźno i biwakowo, bo impreza będzie na trawce. A więc szpilki odpadają ;)

2. Może padać, więc warto zabrać coś do ochrony przed deszczem i wiatrem - ale w razie deszczu impreza będzie pod dachem.

3. Na miejscu nie ma toalety... Tylko krzaczki. A więc, albo pampersy z Tesco, albo... ;) A tak serio, jeśli krzaki nie wystarczą, to będziemy organizować wycieczki do Tojtoja :)

Acha, weźcie jeszcze ze sobą coś ciepłego do ubrania. Pod wieczór ma być ok. 14 stopni...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Qrcze ... aż mi głupio ...

Czuję się postawiony do pionu ... :(

Nnnno! ;)

Już się szykujemy! :)

66520ad22ed20bceb0fa89987bda474e.jpg

Jak na weselu :)

c10890c0c4ca573d9581937385c29fef.jpg

26ee36e814d881e17d66660498bd20c5.jpg

Wędzony leszczyk :)

54ba4b54adc79885fa224b41dff8ca44.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też już w domku. Super spotkanie, super żarcie, super ludzie, super atmosfera! Wielkie dzięki dla Arka Rybaka za miejsce i rybkę.

Ja dostałem nowe życie! :)

Odnośnik do komentarza

My również dziekujemy za przemile spotkanie i smaczna rybkę.Mimo niedyspozycji żony daliśmy radę do konca.Wielki szacunek dla gości ze Świnoujścia

ps.pamiętajcie o kamizelce dla mnie na jutrzejszy spot

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Świnoujście dojechało... Kobieta mi trochę szronem zaszła, ale już przy piecyku odtajała lekko :P Było super, a w wolnej chwili wrzucę fotki i film...

31975838170849140989.jpg

50190934280205755039.jpg

21246804137288631849.jpg

73776776101768326182.jpg

Odnośnik do komentarza

Tak fajnie było, co prawda moja partnerka zmarzła pod koniec, ale mówiłem, będzie zimno- ja nie zmarzłem a ryba jak zwykle super- Arek Rybak nauczył mnie jak wygląda dobra i dobrze zrobiona ryba- dzięki wszystkim

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Skoro Świnoujście dojechało do domu, myślę że możemy już oficjalnie uznać, Drugie Zachodniopomorskie Spotkanie u Rybaka za zakończone.

Spotkanie było wspaniałe i niezwykle udane. Co więcej, zaryzykuję stwierdzenie, że biorąc pod uwagę super organizację, liczną frekwencję, przemiłą atmosferę oraz różnorodność wyśmienitych potraw, z królującą oczywiście rybą, serwowaną przez gospodarza - Arka Rybaka oraz wszelkimi dodatkami wykonanymi i przyniesionymi przez uczestników, tegoroczne spotkanie było jeszcze lepsze niż Pierwsze. Drugie Spotkanie było mega udane!

Wszystkim przybyłym bardzo serdecznie dziękuję. Widać po ilości uczestników, że nasza zachodniopomorska rodzina Burgmaniaków rośnie w siłę. Bardzo się cieszę, że mogliśmy poznać żony i partnerki naszych kolegów - było nam niezwykle miło.

Słowa szczególnego uznania należą się Sławkowi i Małgosi, że dołączyli do naszego spotkania, przyjeżdżając ze Świnoujścia - WIELKI SZACUN.

Arek wooferai i Marta, dziękujemy, że pomimo obrażeń doznanych przez Arka i trudności z nimi związanych byliście też z nami.

A na koniec, oczywiście największe podziękowania składam głównym organizatorom: Arkowi Rybakowi i Markowi bilety - chłopaki jesteście WIELCY !!! Czapki z głów.

Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia następnym razem.

Do wszystkich tych słów oczywiście dołączają się moja żona Marita i syn Alex - już wylogowany z sieci... ;-)

P.S.

Cieszę się bardzo i jestem dumny, że mogę być jednym z Was - członków Grupy Zachodniopomorskiej Burgmanii.

Odnośnik do komentarza

my też dziękujemy za wspaniałą imprezkę, Ewa jest bardzo zadowolona i dziękuje bardzo wszystkim za miłe towarzystwo, a szczególnie Arkowi Rybakowi za przepysznego sandacza i wędzonego leszcza.

Specjalne podziękowanie dla Artura i malżonki za pilotowanie w drodze powrotnej, bo moja kobieta nie zapuszczala sie w te rejony Szczecina i obawiała się czy trafi do domu :). Olka już żałuje braku imprezki z ciocią Zosią :)

Odnośnik do komentarza

Witam, serdecznie dziekujemy przede wszystkim organizatorom. Serdeczne podziekowania za smakowite rybki ! A wszystkim uczestnikom za wspniala atmosferę spotkania.

Poniewaz znów miałem zorkę 5 to... zapraszam do ogładania.

Kolekcję skurczyłem do powiedzmy 180 :) właczając zdjecia z "logowania" Alexa.

https://picasaweb.go.../24Sierpnia2014#

DSC_0017.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Melmacie piękne zdjęcia... Jeszcze dziś postaram się znaleźć chwilę, by zmontować filmik...

Odnośnik do komentarza

Dołączam się do przedmówców wyrazami ogromnego podziwu dla tego wspaniałego spotkania. Serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Będziesz za to na filmie... Już się przesyła na YouTube... Jeszcze kilkanaście minut cierpliwości, b o idzie jak krew z nosa (wrzuciłem w wyższej rozdzielczości)...

Odnośnik do komentarza

Super, no poprostu super fajnie było.

Rybka wspaniała, a frytki to nawet nie wiem skąd się brały. :-P

No i mega dużo dodatków do rybki wszyscy przynieśli.

Dziękujemy z żoną za mile spędzony czas.

Wysłano z telefonu przy użyciu Tapatalk.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...