Skocz do zawartości
Forum Burgmania

okazja


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko z wrzesniowymi numerami SM i Motocykla do dostania u jednego z najwiekszych dealaerów motocykli w Krakowie Motor FAN Xciting za 7.900 PLN nowy rocznik 2006. A powaznie mowiac taka cena jest na reklamie nie ma zadnych zastrzezen ze to nie jest oferta, takze mysle ze sa bardzo duze szanse uzyskania tego sprzetu w tej kwocie, choć pewnie trzeba by o sad sie oprzec ale by mieli nauczke by głupot nie pisać.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mario... a ty jak zwykle masz "jazde" :rolleyes: .

Zawsze mówisz co można by zrobić ale ty sam tego nie robisz :)

Słuchaj... znasz dobrze Billa, masz półtora ładnego skutera, masz skóre, komóre i hiszpańsk? glazure....... krótko mówi?c jeste? kozak więc zakładaj im sprawę :)

Moje poparcie już masz B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ale chyba nie ma żółtych Xcitingów ... więc Mariowi nie potrzebny ,bez sensu sie męczyć B)

Ale s? pomarańczowo- żarówiaste... prawie tak samo brzydkie jak żółte :rolleyes:

020.jpg

Odnośnik do komentarza

dla mnie cena w reklamie jest jak najbardziej odpowiednia i odpowiada temu co sie za nia dostaje :rolleyes: Chodziło mi zeby pokazac jak trzeba uwazac co sie w reklamach pokazuje B) Jest "test" tmaxa w nowym motocyklu a raczej nie test tylko 10 zdań o tmaxie i pare zdjeć.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mario Post: 18-08-2006, 12:58  

  Xciting za 7.900 PLN nowy rocznik 2006.

Nie widziałem reklamy, ale ...

Sezon w końcu powoli zaczyna się kończyć

więc wydaje mi się , że może to być zastosowany – podobnie jak przez niektórych sprzedaj?cych samochody - chwyt reklamowy: płacisz np. 1/2 lub 1/3 ceny (i to byłaby wła?nie informacja o tej czę?ci ceny! – I-wpłacie) i wyjeżdżasz z salonu. Resztę za? płacisz w ratach lub za rok(?).

Odnośnik do komentarza

My?le, że tu jednak nie chodzi o zmyłke i chwyt reklamowy - tylko o bł?d wydruku ... i je?li jest tak faktycznie to w tym komencie odpowiedzialno?ć za t? oferte przejmuje drukarnia, b?dĽ ten kto zgłosił projekt do druku ( tu często agencja rekalamowa )

Sam importer/dealer jest wówczas wolny od odpowiedzalno?ci i nie musi sprzedawac Skutera za cene jaka jest ogłoszona w reklamie.

Oczywi?cie My jako konsumenci - możemy domagać się ceny zgodnej z przekazem prasowym , jednakże musimy pamięteć , że je?li jest tak jak wspomniałam powyżej - czeka nas s?dzenie sie z agencjami reklamowymi a nie samym reklamodawc?.

ps - no chyba, że bł?d powstał na etapie pierwszego przekazu od firmy do agenta reklamowego !OK

Wszystkim wytrwałym życze powodzenia :rolleyes: Jest to do wygrania, lecz wymaga większego zaangażowania !OKK

Odnośnik do komentarza

Dokladnie tak Dacja , w tym przypadku wydaje mi sie ze salon akurat nie zauwazyl , bo jest duzo cen w tej reklamie ,napewno nie jest to blad gazety bo w 2 jest to samo, to napisalem na poczatku sprawa do wygranie ale w sadzie. !OKK

Odnośnik do komentarza

Zero przyjemno?ci z jazdy tak zdobytym skutem i awarie mogły by się nasilać . A może jakowy? szlifek spotkać NABYWCĘ . !OKK Myslę że zgrupy ludzi jak? tu reprezentujemy ,każdy sw? maszynę nabył za ciężko zapracowane pieni?żki.Isatysfakcja z poganianka idzie w parze ze ?wiadomosci? ilo?ci wylanego potu . Co do wyrzeczeń już nie wspomnę !OK . Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co zrobi? teraz nasi znajomi którzy akurat sprzedaj? swoje Xciting , ta cena ich załamie !OKK nowy za 7900 a na allegro chodz? po 12-17 ty? :rolleyes:

Teraz poważnie nie widze tu żadnego problemu jest cena podana ( w dwóch periodykach ) to mogę domagać się takiej ceny a diler po prostu powie że te tanie się skończyły i nic mu nie zrobicie !OK ( znam takie metody ) .

Odnośnik do komentarza

A może tamte w ogłoszeniu to "prawie xcitingi" albo sprzęty po bliskim kontakcie ze Shrekiem czyli obarczone chorob? (wtajemniczeni wiedz? o co chodzi !w00t ), lub te z produkcji pi?tkowych :D . A tak na poważnie wzi?łbym ze dwie sztuki miałbym jak Mario co? koło 1i 1/2 skutera.

Jak wiecie w Xcitingu płaci się nie za sprzęt tylko za datę jego złożenia przez kitajców.... mój nie jest ?rodowy ale chyba gdzie? z okolic czwartek lub wtorek.

Napewno to pomyłka w druku- raz już przerabiałem tak? pomyłkę MediaMarktu ... z DVD z gazetki .... to nie jest oferta i w my?l prawa produkt podany w gazetce b?dĽ reklamie może odbiegać od stanu faktycznego ... zawsze gdzie? małym drukiem jest takie info ... i możemy im naskoczyć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Napewno to pomyłka w druku- raz już przerabiałem tak? pomyłkę MediaMarktu ... z DVD z gazetki .... to nie jest oferta i w my?l prawa produkt podany w gazetce b?dĽ reklamie może odbiegać od stanu faktycznego ... zawsze gdzie? małym drukiem jest takie info ... i możemy im naskoczyć.

Pozdrawiam

Hym ale jednak gdzie? miałe? napiane w tej gazetce "zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów w druku" a tu jak napisał Mario tego zapisu nie ma, a to zmienia drastycznie taki bł?d w oferte handlow? . Tak na marginesie gazetka MM jest ofert? w my?l prawa , tylko kto? Ci Ľle to wytłumaczył !w00t

Odnośnik do komentarza

Z cał? pewnosci? chodzi o bł?d w druku. "Zjadło" jedynkę.

Rata miesięczna przy nim jest identyczna jak przy jakim? innym moto z tego ogłoszenia za 17,900

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...