Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Integra w Trójmieście


bowill

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako iż cena na Integrę w salonie zrobiła się bardzo atrakcyjna i mocno rozważam jej zakup a nie mają żadnej u Pomirskiego do przymierzenia się zwracam się z zapytaniem czy jest tu ktoś kto posiada takowy skuter celem bliższych oględzin. Nie bardzo widzi mi się wpłacanie zadatku na motocykl na którym nawet nie siedziałem. Oczywiście odwdzięczę się jakimś zimnym czteropakiem czy co tam kto lubi.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Robert

Odnośnik do komentarza

Postaram się być na sumie 03.09. , zapraszam do oglądania :)

Tylko nie wiem na ile to będzie miarodajne w stosunku do seryjnej Integry, bo przecież Marku zmodyfikowałeś ją i to dosyć poważnie.

Można powiedzieć, że mam skuter "szyty na miarę pod kierownika" :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na Zaspie.

J.

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że za późno, promocja jest do wyczerpania zapasów a te już się kończą , albo nawet już się skończyły. Decyzję musisz podjąć natychmiast.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Chciałem podziękować Chengowi za spotkanie. Przyznam że pięknie prezentuje się w czerwieni. Mam kilka rzeczy do przemyślenia w procesie ulepszania mojej Zacnej. Żałuję tylko że poniedziałkowa pogoda uniemożliwiła mi przyjazd do 3miasta na 2oo. Pozdrawiam Roman.

Odnośnik do komentarza

Hej, widać że Marka pomysły zyskują zwolenników :) Naśladowcy chyba jakieś tantiemy powinni płacić :)

Dzięki również za miłe spotkanie, szkoda że czas mnie jak zwykle gonił :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...