Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Godzina "W" 70 rocznica


PIN

Gdzie uczcimy 70 rocznicę?  

32 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PIN

    9

  • Worlan

    4

  • JuStA

    3

  • Tatko

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Pinek na ul Suzina (między Krasińskiego a Słowackiego) jest tablica gdzie stoczono pierwszą potyczkę w powstaniu.

Wiem. Żoliborz to dzielnica która mnie wychowała ;) "stare śmieci" jak to mówią.

Dlatego przykro czytać -> "niż na peryferiach wraz z grupą młodzieży wszechpolskiej" .

Oj Włodek ty to lubisz wkładać kijek w mrowisko :fish: barwna Ty nasza postać.

ps. nie ma to dla mnie znaczenia kto oddaje z szacunkiem hołd, na tą jedną minutę zanikają u mnie podziały czy to Legioniści czy MW czy też Harcerze, ważne że robią dobra robotę.

ps2. coś spaprałem i ankieta jest anonimowa, pyt. do admina, czy da się coś z tym zrobić i co zrobiłem źle (zaznaczyłem pozycję "Publiczna ankieta? "

ps3. cieszy mnie bardzo, że już jest 20 osób chcących wziąć udział :notworthy:

Odnośnik do komentarza

Pozdrówcie ode mnie jednostkę mojego dziadka - 1 pułk szwoleżerów im. Józefa Piłsudskiego. Walczyli w rejonie Mokotowa, a pod koniec powstania po przejściu kanałami w Śródmieściu.

Próbowałem na stronie wskazanej przez Flymana aktualizować pewne informacje, ale bez sukcesu.

Odnośnik do komentarza

(...)ankieta jest anonimowa, pyt. do admina, czy da się coś z tym zrobić i co zrobiłem źle (...)

Niestety nie, nie ma możliwości jej "upublicznienia" po fakcie.

Odnośnik do komentarza

No i cały plan w pi..du. Nie dostałem wolnego dnia na żądanie, bo nie ma kto latać. Nie poleci ani Praga, ani Mińsk, jak MNIE nie będzie. Taki, kuźwa, jestem cenny za 3500 brutto.

Będę jeszcze rano interweniował w kierownictwie, ale chyba pozamiatane.

Odnośnik do komentarza

No i zależy od pogody, jak będzie 32 to kasku na łeb nie wsadzę, trudno :(.

Ej, a co z Twoją CeJedynką?Tam garnek nie potrzebny. Proszę się nie wykręcać!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Będę jeszcze rano interweniował w kierownictwie, ale chyba pozamiatane.

No rzesz kurcze pieczone, była by wielka szkoda, wiem jak bardzo Ci zależny.

:helpsmilie: dla Flymana

Ok czyli wszystko jasne.

Pl. Wilsona godzina 16:45-50 zbieramy się pod kinem Wisła.

16:58 ruszamy w koło dwójkami aż do godziny "W". Tam gdzie nas zastanie stajemy i oddajemy hołd.

Po oddaniu hołdu jedziemy (Ci co mogą i chcą), na cmentarz Bródnowski na grób, Władysława Chruściela, pseudonim "Chart"

6051_thumb.png

dalej ....... życie pokaże ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety nie dam rady być o 16.00 pod Toyotą w Piasecznie ale będę bezpośrednio na Placu Wilsona około 16.45

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałem bardzo podziękować wszystkim którzy w tym dniu, minucie, zjawili się na apel. Bardzo mnie to wszystko wzruszył. Dziękuje, było pięknie:)

Odnośnik do komentarza

Dzięki Wam za tę wspólną, krótką, ale jakże ważną, chwilę. Dzięki wszystkim, którzy zatrzymali się tam z nami.

I najważniejsze:

Cześć i chwała Bohaterom!!!

Dzięki Wam za Waszą ofiarę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za wspólną chwilę zadumy. Żal tylko, że nie mogłem z Wami dalej uczestniczyć w Tym dniu upamiętnienia Bohaterów.

W poniedziałek postaram się wrzucić filmik z Wilsona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...