Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Obstawa ślubu 23.08.2014


Barteq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jaco

    7

  • Barteq

    6

  • Tatko

    6

  • Campto

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Jak mi się plany nie zmienią to dopiszcie mnie na straż przyboczną ślubu z miejscówką obok ijo, ijo. :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To co panowie, spotykamy się w sobotę 15.33 pod kościołem. ( cicho podjeżdżać pod kościół, żeby nie zepsuć niespodzianki ). A potem proponuję Moto-Italia Scooter Festival.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jaco proponuje jednak pod kościół podjechać grupą. Może spotkajmy się na Rondzie Wiatraczna przy Waszyngtona? A potem popieram pzejazd na Moto-Italia Scooter Festival.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie :)

Świadek (będący jednocześnie kierowcą) jest już powiadomiony o otaczających go maxi i nie będzie próbował uciekać :D

Dziś też jeszcze przetestuję dokładnie trasę jaką optymalnie będzie jechać z kościoła do sali weselnej (i która nie jest rozkopana) i wrzucę tu dokładną mapkę. Będę szukał z jak najmniejszą ilością sygnalizacji i jak najprostszą do przejazdu.

A co do auta którym młodzi będą jechać - to brat wybrał sobie jako ślubowóz moją Octavię, która wygląda tak: (wiadomo, będzie miała zapewne jakieś wstążeczki i balony ale ogólnie nadto zmienić się nie powinna).

c15ce19f4b14992dmed.jpg

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z rekonesansu. Kościół ma 2 bramy, jedna od strony al. Stanów Zjednoczonych, druga od strony ul. Spalinowej.

Proponuję trasę: Spalinowa - Grenadierów - Waszyngtona - Most Poniatowskiego - Wisłostrada - Krasińskiego - Plac Wilsona - znów Krasińskiego - nawrotka na wysokości Kościoła Stanisława Kostki - Felińskiego - Hozjusza.

Na całej trasie dosłownie kilka skrzyżowań z sygnalizacją świetlną więc małe szanse na zgubienie się lub rozjechanie po drodze :)

Impreza ma się odbyć w domu pielgrzyma Amicus na ul. Hozjusza 2, z przodu (a dla niektórych z tyłu) Kościoła Stanisława Kostki.

Odnośnik do komentarza

Serdecznie Was PRZEPRASZAM, ale niestety, jutrzejsza obstawa ślubu jest NIEAKTUALNA.

Cóż najlepiej jak każdy wie wychodzi się z rodziną (nawet przyszłą) na zdjęciu.

Jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie.

Szkoda gadać... :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To pozamiatane :frusty: ,kto chętny to pozostaje Moto-Italia Scooter Festival. Zbiórka na Wyścigach 15.30 , brama od strony ul. Puławskiej, stacja benzynowa Orlen. :chair:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nic się nie stało ;) ja jestem dumny z grupy mazowieckiej za odzew. Jeszcze raz potwierdziła się opinia że na burgmaniaków zawsze można liczyć, czasem bardziej niż na rodzinę :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...