Skocz do zawartości
Forum Burgmania

KOSZULKI z logo MAŁOPOLSKA


criskrakow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • luka27

    14

  • morgan2000

    5

  • FANDORIN

    4

  • Berkut 42

    4

Top użytkownicy w tym temacie

sprawa ma się tak ;

-koszulka polo ma być - markowa tak aby po pierwszym praniu nie zrobiła się szara,napisy w naj . technologi ponoć nowa maszyna cena 41 zl

-bluza to samo jak koszulka koszt 65 zl

CZY TANIO CZY DROGO ?? jak by to była masówka wyszło by taniej lecz trzeba zmieniać napisy dla każdego z miastem i nikiem dla 2 sztuk przykładowo tak otrzymałem odp czy taniej nie będzie ;)ja osobiście sobie zamówiłem sobie koszulkę polo wiec jak tylko ja będę miał to zrobię fotkę jak wygląda;)

Odnośnik do komentarza

Pytanie do organizatora projektu bo temat się rozkręcił i chętnych coraz więcej.

Proszę o podanie numeru konta na który wpłacimy za koszulki i jak ostateczna cena by była z wysyłką? :)

Odnośnik do komentarza

Pytanie do organizatora projektu bo temat się rozkręcił i chętnych coraz więcej.

Proszę o podanie numeru konta na który wpłacimy za koszulki i jak ostateczna cena by była z wysyłką? :)

To samo pytanie+duża prośba o zdjęcia jak to będzie wyglądać, wiem że to ja założyłem ten wątek ale fajnie że ktoś zajął się tą sprawą, bo mimo pomysłu ja nie mam takiego dojścia.

Odnośnik do komentarza

-koszulka polo ma być - markowa tak aby po pierwszym praniu nie zrobiła się szara,napisy w naj . technologi ponoć nowa maszyna cena 41 zl

-bluza to samo jak koszulka koszt 65 zl

CZY TANIO CZY DROGO ?? jak by to była masówka wyszło by taniej lecz trzeba zmieniać napisy dla każdego z miastem i nikiem dla 2 sztuk przykładowo tak otrzymałem odp czy taniej nie będzie ;)ja osobiście sobie zamówiłem sobie koszulkę polo wiec jak tylko ja będę miał to zrobię fotkę jak wygląda;)

luka27 rozumiem, że podejmujesz się tematu, w związku z tym moja sugestia: generujesz post o zapisywaniu się przez chętnych z ilością zamówienia i rozmiarem, konkretna informacja jakie koszulki (polo czy bez kołnierzyka), kolor, szczegóły projektu, nr konta bankowego z danymi, termin do którego zbierasz zamówienia, na koniec lista z osobami które złożyły zamówienie i wpłaciły kasiorkę.

Wtedy mamy jasność w sprawie, bo jak na razie to tylko każdy chciałby.

Myślę, że na forum jest jeszcze kilka osób chętnych na koszulkę, tylko czekają na konkretne działania.

Super, że temat został podjęty, mam nadzieję, że projekt zostanie zrealizowany.

Odnośnik do komentarza

- z nowości to jutro zamieszcze rozmiarówkę i moze jutro tez będę mial koszulke w rekach wiec zrobie zdjecie i bedzie mozna sie zapisywac. bo zwrotów nie bedzie ;) wiec trzeba bedzie sie dobrze zmierzyc aby sie potem nie okazalo ze koszulka byla mlodszego brata ;)

Odnośnik do komentarza

3f3b137a1084b7c6med.jpg0d70c7abc8863af9med.jpg

miało być troszkę wcześniej ale jest to niezależne ode mnie (duże inne zlecenie)i miała być koszulka polo i będzie ;)

FRUIT OF THE LOOM Materiał:

100% bawełna* Nić Belcoro®

*Ash 99% bawełny, 1% poliestru

*Heather Grey 97% bawełny, 3% poliestru

• Koszulka Valueweight (61-036-0) dostęna także w

kolekcji damskiej (61-372-0) i dziecięcej (61-033-0)

oraz dziewczęcej (61-005-0)

• Taśma na karku wykonana z tego samego materiału

• Wykonana z przędzy Belcoro® miększej w dotyku i

lepszej w procesie nadruku

• Materiał tkany w drobny splot poprawia jakość

nadruku

Gramatura:

Biały – 160gm/m²

Kolor – 165gm/m²

Rozmiary:

S – 5XL

3XL, 4XL, 5XL dostępne tylko w kolorach: Biały, Czarny,

Granatowy i Heather Grey

Rozmiar Szerokość* Długość**

S 48.5 69.5

M 53.5 72

L 56 74.5

XL 61 77

XXL 66 78.5

3XL 71 80

4XL 76 81.5

5XL 81 83

Tol. +/- 2.5 2.5

*Mierzone w poprzek koszulki, 1cm poniżej rękawów

**Mierzone od najwyższego punktu na ramionach do końca koszulki

Odnośnik do komentarza

miała być koszulka polo i jest .jak ktoś chce to proszę pisać na priv jak i co- jakie miasto i nik ?cena 41 plus wysyłka.koszulka zwykła 35 zl plus wysyłka rozmiar i jakość wyżej .

7b5d92f9f7c8c921med.jpg

0a60d4c4ca7ca745med.jpg

c3edd60529e3c0e1med.jpg

d4f40a5a2a19136bmed.jpg

Odnośnik do komentarza

No i zostałem lajkonikiem :msn-cry: , koszulka przyszła.

Na poważnie, polóweczka O.K., dzięki Luka 27 że zająłeś się tym zagadnieniem.

W tym miesiącu wcześniej nabyłem już kamizelkę burgmaniacką, tak że na wyprawy jestem właściwie zaopatrzony.

Odnośnik do komentarza

to fajnie czytać ze się koszulki podobają -chciałem jak najlepiej i tym razem tak wyszło ;)w poniedziałek wyśle z ostatniego zamówienia ;) JEŚLI SIĘ KTOŚ JESZCZE ZDECYDUJE TO BĘDZIE TRZEBA CZEKAĆ NA JAKĄŚ ILOŚĆ -bo to nie jest biznes lecz koleżeńska przysługa wiec dupska z jedną koszulka zawracać nie będę-;)POZDRAWIAM !!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...