Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Z przymrużeniem oka.


Jerzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

DR.BIG Post: 21-08-2006, 7:47 

  Mozna traktowac te 10 punktow tylko z przymruzeniem oka, ale propagowanie takich 10- cio punktowych list uwazam juz za mocno przesadzone  .Wystarczy pomyslec, co moznaby napisac o kierowcach maxiskuterow  ...

Czy to jest aż propagowanie, to nie wiem. Raczej chyba rodzaj żartu przeniesionego z innego miejsca. A że można traktować to tylko z przymrużeniem oka – to owszem. Nawet trzeba - i to wył?cznie w ten sposób. Straszny byłby ten motoryzacyjny ?wiatek, gdyby można było podejrzewać, ze takie patrzenie na siebie (innych) to zjawisko znacz?co szersze. Tak więc, że nie przypuszczam, aby większo?ć czytaj?cych mogła uważać, iż jest to mój punkt widzenia, który próbuję propagować. Nawiasem mówi?c/pisz?c, to nawet dwukrotnie dałem wyraz odrębno?ci swoich faktycznie przeciwnych spostrzeżeń i opinii w stosunku do prezentowanych 10-punktowych żartów. Wrażane wypowiedzi innych osób również nie wydaj? się zdradzać, aby prezentowane „punkty” brane były na serio.

Dopatruję się, że jakby zaistniała w końcu obawa, że mogłaby jeszcze zaistnieć podobna „lista”, ale tym razem przeciw-skuterowa. I st?d uprzedzaj?ce propozycje.

Nie, nie mam takiej obawy. W końcu zaczerpn?łem to jednak z (innego) forum skuterowego.

Oczywi?cie, zawsze można zawsze wymy?lić własn? „listę” lecz robienie czego? takiego na hasło nie da tego samego efektu, jak powstanie nie czego? takiego ad hoc. St?d uważam, że najcelniej wychwycił w lot specyficzny sarkazm poczucia humoru anonimowego twórcy 10-punktowych list autor tej wypowiedzi:

jagroski Post: 14-08-2006, 13:34 

  Jak by pomachał, to by się przewrócił  , chopperowcy przeca stoj? karnie w korkach, bo nie wiedz?, że można pojechać pomiędzy katamaranami. A tak w ogóle to poniżej godno?ci takiego H-Deka ( nie mylić z Dupkiem) jest machać skuterowcom, lub motocyklistom, bo między sob? nie ma sensu, i tak wieczorem spotkaj? sie w serwicie.

Jeżeli jednak zaproponowany ‘serial’ rzeczywi?cie przenudził kogo?, to przepraszam – nie to było celem.

Pozdrawiam wszystkich,

życzę humoru

Jerzyk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...