Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piaggio X9


Gość Mario X9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Jako że jestem nowy na forum i jeszcze nie za dobrze poruszam sie w ?wiecie skuteromaniaków chciałbym sie dowiedzieć od was drodzy forumowicze wszelkich informacji na temat Piaggio X9. Interesuje mnie wszystko dotycz?ce tego modelu. Jestem zainteresowany kupnem i bardzo mnie interesuje na co zwrócić uwagę. Napiszcie jeszcze czy ten model jest wart swojej ceny bo jestem wła?nie w trakcie rozmów z wła?cicielem tego modelu. B)

http://cgi.ebay.fr/x9-evolution-top-du-sco...1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza

strzalka

niestety nie masz wypelnionego profilu :) i ciezko jest powiedziec czy sie oplaca

cena nie jest rewelacyjna zobacz tutaj

jest tanszy i blizej polski, w niemczech maxiskuterami jezdza przewaznie panowie w kwiecie wieku B):) i dbaja o nie lepiej niz o swoje panie B)

pa arek

Odnośnik do komentarza

Witam

Opłaca czy nie .... nie wiem ale matrixclan proponujesz troche nie ten model B). Co do wiedzy na temat X9 odsyłam do testu na stronie głównej ale 250ccm.

125 nie s? w polsce sprzedawane, a ta z linku po francuska by była to raczej bym się 3 razy zastanowił...

Odnośnik do komentarza
Witam

Opłaca czy nie .... nie wiem ale matrixclan proponujesz troche nie ten model B). Co do wiedzy na temat X9 odsyłam do testu na stronie głównej ale 250ccm.

125 nie s? w polsce sprzedawane, a ta z linku po francuska by była to raczej bym się 3 razy zastanowił...

ups

masz racje, bylo pozno, czlowiek zmeczony w koncu urlop ma :)B)

aleto

jest chyba lepsze :)

pa arek

Odnośnik do komentarza

poczytaj jest troche w sieci informacji o tym skuterze ,na burgamani znajdziej kilku uzytkowników tego maxi napewno służ? ci rad? i pomoc? ( np. ja B) ) . trudno tu w tym w?tku wpisać jakies konkretne informacje - przeczytaj test Mariusza jest fajnie napisany ,ale moim znadniem mało obiektywny (widac że Mariusz nie przepada za włoszczyzn? i wcale tego nie ukrywa) ale sporo się z niego dowiesz. Ja też niedawno przesiadłem sie na X dziewi?tke i jak narazie jestem zachwycony. Poporstu jak przeczytałem na jakiej? francuskiej stronie - skuter buissnes class B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...