Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kto gra w Spintires?


Rzelu

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam, bardzo wciągające, ciężarówkami po Syberii...wspaniała fizyka i piękna przyroda.

Grając przez Steam można pobawić się w konwój.

Odnośnik do komentarza

Ja mam wersję z torrentów i jeszcze nie wiem czy działa w multi, ale cena oryginału nie jest wysoka, jakieś 65 zł, a gra jest naprawdę urzekająca.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie wygląda. Jak znajdę trochę czasu, to spróbuję.

Ja od kilkunastu lat bawię się w wirtualne kolejki. Gra przez te lata zmieniała nazwę, ale generalnie to Trainz: http://youtube.com/watch?v=fFKH2o0chPo. Ostatnio nie mam weny twórczej, chęci i czasu. Moj brat jest jednym z kilku guru w Polsce, jeśli chodzi o tworzenie obiektów do Trainz, np. polskiego taboru.

http://www.trainz.samplaire.com/downloads.php?cat_id=7

443z800_thumb.jpg

magos800_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

WOT próbowałem jako entuzjasta militariów, ale zniechęcił mnie namolnością w wyciąganiu kasy...

Jeśli chodzi o Spintires to mogę udostępnić grę do poćwiczenia solo, przed decyzją o zakupie - 65 zł na cdp.pl

Dziś w nocy przeprowadziłem Urala 4320 z naczepą przez syberyjskie bezdroża i jest to bardzo fajne.

Jest też coś takiego

maz.jpg

MAZ 7310 - ON NIE KORZYSTA Z DRÓG - ON JE WYZNACZA :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też zdecydowanie czołgi :) Szczególnie że przy Mundialu jest możliwość pogrania nimi w piłkę :D

Odnośnik do komentarza

zagrałem dziś w piłkę na T62 i nie powiem że mnie powala - wolę normalne rozgrywki - właśnie wyexpiłem T62A i T110E4 więc najbliższe 3 dni kulam na Premium tankach bo trzeba 12 mln kosmokredytów nabrać na zakup nowych czołgów X tieru :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O to coś masz koło tego co ja nastukane też... Gram od wczesnej Bety, ale teraz już czasu tyle nie mam, więc gram w szybkich tierach od pierwszego do szóstego najczęściej... Wysokie tiery są takie powolne, że tracę do nich cierpliwość...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...