Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kalendarz na 2015 r.


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie na założenie w/w wątku celem zorientowania się czy będzie zainteresowanie koleżeństwa. Bo czemu mamy być skazani na kalendarz ogólnoburgmaniacki, jeśli możemy stworzyć nasz lokalny, z naszymi zdjęciami z wypraw. Liczba chętnych pozwoli na rozmowę o kosztach druku. Forma oraz wielkość oczywiście pozostaje sprawą otwartą ( jak z fordem T, można było zamówić każdy kolor pod warunkiem, że będzie czarny ). :msn-wink: :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Jestem za, a nawet przeciw !

Teraz wisi u mnie kalendarz z Garbusami (kocham Garbusy), tylko dlatego, że nie mogłem się w zeszłym roku z nikim dogadać. Poprzedni kalendarz Burgmaniacki miałem, więc na nowy jestem chętny, spoko może być z naszymi fotami, jeszcze lepiej. Najlepiej żeby był duży, chcę wyraźnie widzieć wszystko, bo jestem ślepy, chcę żeby były imieniny, bo nigdy nie wiem kto kiedy ma i Święta, bo też się jeszcze nie nauczyłem kiedy są. Najlepiej żeby każdy miesiąc był na oddzielnej kartce.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli cena takiego gadżetu była by akceptowalna, to czemu nie. Fajnie by było, gdyby na jednym ze zdjęć była większość grupy Zachodniopomorskiej (fota ogólna), pod Pleciugą... Wiem że zwołać się wszystkim na raz, będzie niezmiernie trudno, no ale jak się zewrze poślady...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

Forma oraz wielkość oczywiście pozostaje sprawą otwartą ( jak z fordem T, można było zamówić każdy kolor pod warunkiem, że będzie czarny ). :msn-wink: :msn-wink:

Kowal, jest jeszcze jedna historia z tym związana: Ford mówił, że gdybym spytał potencjalnych klientów czego by chcieli, odpowiedzieliby mu, że szybszych koni!* :)

Tak więc nie pytaj nas, tylko rzuć co Ty byś chciał! :) Inaczej będziesz miał 34 różne pomysły.

Oj tak, już widzę nawet wycięte zdjęcia z kalendarza wiszące w garażu w późniejszych latach...

Maciek, to nie będzie kalendarz Pirelli! Gołych bab chyba nie będzie! ;) (przepraszam nasze Panie)

Jestem za - bardzo fajny pomysł. Jeśli pozwolicie nie będę zbyt aktywny w tym temacie, bo mam dość dużo zajęć, ale chętnie udostępnię któreś ze swoich zdjęć lub zrobię nowe (jeśli będzie taka wola ludu :) ). Myślę, że warto skorzystać z któregoś ze zdjęć, które w zeszłym roku zrobił Wojtek i chyba Janusz podczas Waszej nocnej polatanki.

----------------------------------

*) If I had asked people what they wanted, they would have said faster horses.”

Henry Ford

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Film z Burgmanii mam nadzieję, że oglądaliście (temat wyjazdu na zlot), bo do pierwszej w nocy nad nim siedziałem :photo:

Kalendarz dobrze by było, aby eksponował nasze logo... Tylko będzie walka o jedno z 12-u miejsc na jego kartach,,, A maszyn mamy więcej :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pomysł kalendarza bardzo ciekawy.

Myślę, że jest jeszcze trochę czasu na wykonywanie i gromadzenie zdjęć z różnych spotkań, wyjazdów czy wypraw które odbędą się w tym sezonie.

Musimy teraz starać się upamiętniać na zdjęciach każdą nadarzającą się okazję. Stworzymy galerię, z której wybierzemy zdjęcia do rzeczowego kalendarza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...