Skocz do zawartości
Forum Burgmania

twardziele


matrixclan

Rekomendowane odpowiedzi

NieĽle.

Ja też znam jednego twardziela. Jest to Marych z klubu poznańskiego. Otóż on na Epicuro 125 z jednym koleg? na ETZ MZ 250, pojechali niedawno pozwiedzać....Rumunię. Mieli do zrobienia kilka tysięcy kilometrów, wiele w górach, ponieważ ich celem były Karpaty Rumuńskie a dokładnie Transylwania.

Może na innych nie robi to wrażenia, ale ja jestem pełen podziwu dla nich. W końcu Epicuro 125 do dużych turystycznych skuterów napewno nie należy.

Co prawda ja żadnych wie?ci od nich nie mam, ale wierzę że wróc? cali i zdrowi.

Odnośnik do komentarza

Zaraz ?wirki, wybrali porz?dny sprzęt i maj? nieco wolnego czasu to jad? !scooter

A sprzęt jest fajny sam na nim Grudzi?dz/Krzyżaki zaliczyłem i jak to u mnie też prawie tyle bagażu wiozłem :)

Tylko Im pozazdro?cić - jazda takim "połykaczem " kilometrów dostarcza znacznie więcej przyjemno?ci niż pomykanie autostradami na bardziej wypa?nych maszynach. No i większa szansa na spotkanie ciekawych ludzi, a to może jest wła?nie kwintesencj? takich wypraw - my?lę że koledzy i koleżanki z BTC to potwierdz?.

Pozdrowienia

RobB. !scooter

Szkoda że nie ma informacji kiedy do PL zawitaj? można by się z Nimi spotkać ?!

Odnośnik do komentarza

Prawie cztery lata w podróży !scooter ... sk?d się bior? tacy ludzie ;) ???? Jestem pełen podziwu... :P Swoj? drog? to przed t? "wycieczk?" musieli wygrać w ichniejsze Lotto !scooter ... przecież to musi kosztować masakrycznie dużo kasy :P ... ale cóz się nie robi dla hobby... :)

Sadzę, że będziemy wiedzieć o tym, że jest w Polsce bo media tego nie przepuszcz?... ;) a pan prowadz?cy z TVN Turbo będzie znowu mógł się wyprodukować w żałosny sposób... ;)

Odnośnik do komentarza

strzalka

niestety nie wygrali w totka ;) na stronie mozesz zobaczyc ile to kosztuje

jada bo im ludzie tez pomagaja : nocleg, paliwo, servisy, pomoc medyczna,

na ich stronie mozna im wszystko sponsorowac , wlasnie zaplacilem im 12 litrow paliwa ;) , niech jada, mlodzi sa a sam nie mam !scooter zdrowia i czasu !scooter na taka impreze

kuzwa ale im zazdroszcze, gula mi skacze :)

"sadzę, że będziemy wiedzieć o tym, że jest w Polsce bo media tego nie przepuszcz?... a pan prowadz?cy z TVN Turbo będzie znowu mógł się wyprodukować w żałosny sposób... "

a skad bedzie wiedzialo TVN?

kiedy beda w polsce? trzeba do nich napisac! narazie sa w paryzu

pa arek

ps

wlasnie wyslalem zapytanie kiedy sa w polsce ;)

Odnośnik do komentarza
a skad bedzie wiedzialo TVN? kiedy beda w polsce? trzeba do nich napisac! narazie sa w paryzu

pa arek

ps

wlasnie wyslalem zapytanie kiedy sa w polsce !scooter

Taka ich rola... szukanie ciekawostek, sensacji itd...

Odnośnik do komentarza

Kochani, w 1974 czy co? koło tego, nie chce mi się teraz sprawdzać, ówczesny student politechniki Marek Michel na WSK125 model M06B3 objechał ?wiat 40 tys km. Wcze?niej pojechał do Indii przez ZSRR. Obecnie Pan Marek mieszka w USA. Cztery lata temu poznałem Go podczas pobytu w RP. Pierwsza wyprawa była też na WSK. T? drug? dostał ze |widnika, ale do podróży sam j? przygotował. Państwo ludowe dało mu zapomogę i jazda. Smaczku dodaje, że będ?c w Chcago wzi?ł udział w Paradzie Piłsudskiego i po powrocie miał dużo kłopotów. Gdy nadażyła się okazja Via Włochy opu?cił kochany socjalistyczny klan.Wiem, że jego historia jest dokładnie opisana na jednej ze stron WSK-i. !scooter

PS Obecnie planował podróż przez m.in. Rosję na wschód na Kawasaki KLR 650.

Odnośnik do komentarza
Kochani, w 1974 czy co? koło tego, nie chce mi się teraz sprawdzać, ówczesny student politechniki Marek Michel na WSK125 model M06B3 objechał ?wiat 40 tys km. Wcze?niej pojechał do Indii przez ZSRR. Obecnie Pan Marek mieszka w USA. Cztery lata temu poznałem Go podczas pobytu w RP. Pierwsza wyprawa była też na WSK. T? drug? dostał ze |widnika, ale do podróży sam j? przygotował. Państwo ludowe dało mu zapomogę i jazda. Smaczku dodaje, że będ?c w Chcago wzi?ł udział w Paradzie Piłsudskiego i po powrocie miał dużo kłopotów. Gdy nadażyła się okazja Via Włochy opu?cił kochany socjalistyczny klan.Wiem, że jego historia jest dokładnie opisana na jednej ze stron WSK-i. !scooter

PS Obecnie planował podróż przez m.in. Rosję na wschód na Kawasaki KLR 650.

strzalka

ok

masz racje ale to nie nasze pokolenie !scooter

w 74 to ja pod stolami biegalem :)

pa arek

Odnośnik do komentarza

Nie nasze pokolenie, o jej !scooter jest jeszcze kilku "staruszków", oprócz mnie, co pamiętaj? te zamierzchłe czasy szalej?cego Gierka. hi hi hi ;) Toż to historia i to bez cudamnestii :) !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oj , pamiętaj?, pamiętaj?. Lata 70-te hmmmm....MZ250, niebieska benzyna z olejem lux (mixol to wyższa półka).puste drogi i parkingi. W 1971 roku zmieszkałem w bloku na Bródnie, na parkingu stała jedna Warszawa taxi i moja WSK 175 !scooter

Pozdrawiam Was małolaty !scooter

staruch Grzesiek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zazdroszcze takiej wyprawy, jak by mnie ktos kiedys zasponsorowal to mysle ze nie tylko ja bym sie skusil na taka wyprawe ale i znalazlo by sie wiecej chetnych do takiego wypadu. Moze kiedys Suzuki do mnie zapuka z propozycja testu An400 albo AN650 na dystansie 100 tys km !scooter jade odrazu B) a i ksiazka by powstala ehh fajnie pomarzyc !scooter

Odnośnik do komentarza

strzalka

"Hallo Arek!

Das ist ja schön, daß Du uns aus Polen schreibst! (niestety nie pisalem z polski :) ) Uns hat noch niemand bisher aus Polen geschrieben!!

Wir wollen auf jeden Fall nach Polen reisen, da Gustavos Vater dort geboren ist (in Wapienica im Süden, in der Nähe von Ustron). Wir wollen also Gustavos Wurzeln in Polen nachgehen. Ich habe vor ein paar Jahren eine Fahradtour durch die Masuren gemacht. Es hat mir sehr gut gefallen, ich konnte zwar nicht sehr viel mit den Leuten sprechen, da ich leider kein Polnisch kann, aber ich wurde überall mit großer Herzlichkeit empfangen. Ich habe sehr gute Erinnerungen an Land und Leute.

Wir haben noch keinen genauen Plan, aber es wird wohl ungefähr Anfang November werden, bis wir nach Polen kommen. Wir sind jetzt in Frankreich, werden dann durch die BeNeLux Länder reisen und dann über den Norden Deutschlands nach Polen. ... ....!! La Garota und Milton sagen: "Dziękuję!"

Wir schreiben Dir auf jeden Fall, wenn wir genauer wissen, wann wir nach Polen kommen!

Liebe Grüße,

Elke und Gustavo

strzalka

krotkie tlumaczenie (naprawde krotkie)

beda w polsce okolo listopada B)

no i kuzwa okazuje sie ze ojciec gustawa (Gustavo Cieslar) jest z Polski, urodzony w wapienicy kolo ustonia, (cos dla pana z TVN turbo? B):) ) tam beda napewno przejezdzac,wiecej narazie nie wiem

chyba ich nie poznam ,niestety trasa ich prowadzi przez polnocne de :) a ja na poludniu, moze jakos w Polsce?

pa

arek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...