Skocz do zawartości
Forum Burgmania

22.06.2014 Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za miłe spotkanie. Ja u nich byłem kawę wypiłam jedyny żal że byłem piszką. Tak im zazdrościłem że nie pomykam z nimi 200. Gratulacje za wytrwałość bo pogoda czasami mogła zniechęcić.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po dwunastu godzinach dotarłem caluteńki do domu.

Przed bramkami w Balicach korek na 5-7 km. Puściłem się na Kęty, Andrychów.

Ludzieeee - z Wami można przecież konie kraść! Fajna grupa, Jednorazowa! SUPER!

No - dobra! - Julo zjadł mi całe frytki! :(:) :) :) <Które mu zaproponowałem!!!!> :)

Atmosfera w grupie była dla najbardziej wymagających. Fajnie jest z tymi Łodzianami :)

Są też słabeusze i nie potrafią pokonać 70 metrów wysokości po schodach, ale przecież nie każdy musi potrafić to - co "dziadek" potrafi! hihihihihi

Przyznam się bez bicia - dało mi to w doope! Ale zaliczyłem HEJ!

Miła była rozmowa z pilotem. Teraz już wiem, jak Bieszczady w tym roku będą wyglądały (od poszewki). Bezpośrednio od organizatora. Nawet się przyznał, że w tym sezonie przejechał JUŻ 15-40 km. (Ja dzisiaj dobiłem do 5500).

Porobiłem parę fotek z wypadu.

Teraz czekam już na następne Wasze wyzwanie do wypadu. Bulba - jesteś kapitalnym liderem grupy!

PS.

VOLVO 673 - nie rycz! Następny wypad spasuje Tobie i Marzence również :)

Odnośnik do komentarza

Wycieczka zakończona, widoki i pstrąg nie do opisania. Szkoda, że tak krótko, bo atrakcji do obejrzenia minimum na tydzień. Dzięki wszystkim za mile spędzony czas. Anton, twoje frytki były po prostu lepsze od moich.

Odnośnik do komentarza

Całej trójce łodziaków bardzo dziękuje za mniłe towarzystwo i wspólną jazdę Było maprawde bardzo miło i sympatycznie.

Anton Tobie za to że poświeciłeś całą niedzielę na spotkanie z cząstką grupy łodzkiej. Dużo o Tobie słyszałem a dziś miałem okazję osobiście przekonać sie jaki z Ciebie super gość. Raz jeszcze dziękuję wszystkim.

Pilot dzieki ze również nas zaszczyciłeś swoją obecnością. i kto wie czy nie spotkamy sie w Bieszczadach:-)

Ja niestety ostatnią część wycieczki zakończyłem na lawecie. Na rzgowskiej złapałem gumę

SL740775.JPG

Zdjęcia z wycieczki

https://plus.google....853076814425809

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kochani gratuluję wam super wycieczki.

Anton ja wiem nie od dziś ,że ty jako przewodnik i reprezentant Śląskiej grupy jesteś super.

Bulba, Aga mam nadzieję że zjedliście za nas pstrąga i lody.

Jurek ty się nie przejmuj że skończyłeś na lawecie,tradycja powrotu z dalekich wypraw, Łódzkiej grupy musi być.

Ps;szkoda że nas tam nie było.:(

Odnośnik do komentarza

Szkoda że nie mogłem z wami jechać, :mad2: piękna trasa, Bulba chyba byłeś na warsztatach w łódzkiej filmówce takie ujęcia, :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jurek ty się nie przejmuj że skończyłeś na lawecie,tradycja powrotu z dalekich wypraw, Łódzkiej grupy musi być.

Ps;szkoda że nas tam nie było. :(

Marzenka wolę podtrzymywać inne tradycje łódzkiej grupy:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...